reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam wszystkie mamuski.....
Kurcze przez to jezdzenie na zastrzyki,to caly dzien mam rozwalony....wrrr....:crazy:
Dzis jak wrocilismy,to wzielam sie za kuchnie,bo pobojowisko juz bylo,ze zlewu naczynia prawie powypadaly(ze tez zadne krasnoludki w nocy mi nie pozmywaly,no:laugh2:)a potem obiad robilam,no i tak zeszlo....:eek:
Karolinka na zastrzykach placze,a mi jej tak szkoda,bidulka jedna:-(,po zastrzyku pielegniarka nawet sie na nia spojrzec nie moze,bo ta znowu w placz...he,he...
Dzis mam jakis spiacy dzien i nic wiecej juz dzis nie robie,a co len,to len....he,he.....:-D:-D:-D
Kasia,enterol jest dobry,mozesz mu dawac,my bralysmy przy antybiotyku,bo tez kupki byly luzne.....biedny Miloszek,zeby mu szybko przeszlo.....
Dziewczyny,ile razy powinny nasze maluszki mleko pic? w nocy te karmienia tez sie licza?Bo moja panna cos ostatnio w dzien nie za bardzo za cyciem i sie troche martwie,ze wszystko na gesto, a nic nie pije innego niz cycio ,butelki dalej nie tyka,a kubeczek to tak srednio,wiecej po brodzie leci niz do buzi:sorry:...kurcze lyzeczka to mi sie nie usmiecha jej poic,bo jak sie tak nauczy to ja wymiekne calkiem.....:eek:
 
reklama
A jednak poszłyśmy na małe spacerro:)
Misia usnęła, było jej milutko. Oprócz wiatru pogoda super, dlatego Misia za dużo na świat zza koca nie widziała:) Trzeba chronić, trzeba, zwłaszcza przed pędzącymi autami, co w wodę wjeżdżają i chlapią:crazy:

Anet, moja Misia też nie chce mleka zbytnio., mimo,że na butli:( Herbatki trochę wciąga, ale z mlekiem słabiutko. Mieszam jej z kaszą, bo tak to tylko 2x dziennie...
 
Dziewczyny czy ja mogę wapno pić jak karmię piersią? bo ostatnio mi się na nogach - po drugiej stronie kolana zrobiły takie krostki swędzące - wygląda jak pokrzywka :eek: swędzi wieczorami..... :-(chyba się za bardzo powrotem do pracy stresuję :-( a do dermatologa dostac się to w ogóle cud.. nawet prywatnie... a wapno jest dobre na takie rzeczy nie? :sorry:
 
cześć dziewczyny :-)
Maja mi kima na rękach i nie mam jak pisać ;-)
efe, neverend super sygnaturki :tak: a z jakiego programu korzystałyście, żeby je zrobić?
miłego popołudnia :-)
 
Reksio - spokojnie możesz pić wapno:)

Izabela - Photoshop CS3.

Kurczę - Mania zaczęła się uporczywie drapać po uszku, jakby ją coś bolało...
W dodatku nie za bardzo chce jeść:(
 
Witajcie
my wróciliśmy i padam na twarz
zero kondycji normalnie :wściekła/y: bo kto to widział żeby zakupy kobietę męczyły?
ale zakupiłam na prawdę kilka niepotrzebnych rzeczy (chyba na złość bo mój mandat dostał 200zł:wściekła/y:) więc zła byłam i się na parę rzeczy skusiłam np.:
Tommee Tippee 2 MISECZKI z łyżeczką 6-8 m.NEW (926021995) - Aukcje internetowe Allegro
Tommee Tippee PIERWSZY KUBEK 4m+ kolorki NEW (928657202) - Aukcje internetowe Allegro
a co? niech dziecko ma trochę kolorków przy posiłkach:sorry:
babcia na zająca kupiła wnuczce kurteczkę wiosenną w 5-10-15: ubrania 5 10 15 - NIEMOWLĘ
moje dziecię się kompletnie dziś rozregulowała
planowaliśmy jechać do teściów na święta ale czarno to widzę
300km to jednak szmat drogi:-(
kurde chyba najłatwiej byłoby w nocy jechać
mała by się wyspała
jak myślicie?

Kasiu dobrze że masz awaryjne leki ale trzymam kciuki, żebyś nie musiała ich użyć
 
witam wieczornie,ale dzisiaj maraton zrobiłam i nie tylko ja
rano po obiadku spacer 2 godzinki,mała tylko pół go przespała chyba pierwszy raz,wiec potem zebralismy sie o 15 na drugi spacerek i dopiero z niego wróciliśmy,poszliśmy 4km w jednastrone z dziećmi do Kwaka,a potem drugie tyle spowrotem,po drodze dzieci odstawilismy do dziadków na noc,bo od poniedziałku niestety szkoła sie znów zaczyna,a jutro jeszcze na impreze idziemy
niestety spacer był w deszczu,ale Ala zadowolona w Kwaku siedziała pierwszy raz w stołeczku i strasznie jej sie podobało
jutro chce na zakupy jedzeniowe wyskoczyc dla małej ,ale zobaczymy jak sie sprawy potoczą

Efe to tak ja dzisiaj padam
kubeczek teżmam taki,a miseczke chce dokupić własnie małej
moja dzisiaj juz 5 drzemek miała,wiec niewiem jak bedzie z nocka,rozregulowałam ja strasznie dzisiaj
 
Ostatnia edycja:
jak nam sie jutro uda wyskoczyc to sobie ja zakupie
myślałam,że moje spac nie pójdzie,ale padla jak zwykle
ja tez sie pożegnam juz dzisiaj
dobranoc
 
reklama
Witam w ferworze sprzątania:-) jestem pomiędzy myciem garów a prasowaniem, ale podłogi mam już pomyte, pranie wstawione (rzeczy mocno uświnione zaprane) i ogólnie w domku ogarnięte:-)
Dzisiaj za szybko pochwaliłam pogodę, a może za mój egoizm mi się dostało:zawstydzona/y: Bo mi słoneczko uciekło (Reksio, Efe przyszło do Was?), a w jego miejsce przywędrowały chmury wiatr i w ogóle bleeeeee. Jasiek wstał z porannej drzemki i za szybko i to lewą noga więc do obiadku z rąk nie schodził:confused2: Wybraliśmy się więc dopiero koło 13 i jak mi się już udało marudka w wózku usadzić (przekupując chrupkami) to zaczęło kropić:wściekła/y::wściekła/y: A Jula ani myślała wracać do domu więc obskoczyliśmy szybko sklepy, Jaś zasnął w międzyczasie, odebraliśmy tatę z pracy i wróciliśmy szybko do domku:tak: dzień zalatany (jak zwykle) ale w sumie udany:-)
Efe co do podróży to najlepiej jechać w nocy bo i ruch mniejszy i dziecię śpi:tak: My mamy do pokonania 700 km nad morze i już kombinujemy jak to zrobimy, ale chyba wyjedziemy późno w nocy żeby być na przedpołudnie:-)
 
Do góry