reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam się wieczorkiem
Moja mała dżdżownica śpi z babcią :-) a ja śmigam. Wczoraj nie miałam czasu tu zajrzeć.
Nie dam rady was poczytać.

Efe mam takie same miseczki dla Oli zielone :-).
 
reklama
dobranoc! Mąż jeszcze ogląda koncert Placebo a ja się ewakuuję do wyrka.
Magda u mnie dzis było slicznie więc pewnie uciekła Ci pogoda do nas na połnoc :) siedziałysmy sobie w parku i się delektowałysmy i łapałysmy witamine D ze słoneczka:) a jutro pewnie deszcz przyjdzie skoro u Ciebie pada.. Fuj..
Branocka!
 
witamy z łożka :)
Mąż własnie na zakupy pojechał a my się obijamy :) Zosia coraz bardziej na mnie tyłkiem napiera :) buja się na kolankach i buja. Ciekawe kiedy ruszy....
U nas dzis ponuro. A do tego całą noc no i teraz tez strasznie wiatr wieje.. A wczoraj było tak piknie...
Deli udanego weekendu!
I Wam wszystkim także hihihi :)
 
Cześć u mnie nocka do bani mała budziła sie co chwila z płaczem głowa 6 na 9 dziś .Małżonka chyba z nią ożenie i pójde dospac bo nie daje rady;-)
Deli wyjechała? Super ja tez bym chciała bez dzieciów hihihiiihi
 
Hej:-)
A moja troche kicha i jak lezy to w nosku cos charczy. Ale jak próbuje frida wyciągać to żadne smary nie lecą. No oby nic się nie rozwinęło. Chyba przez to w nocy co chwilę buczała i mam musiała tulić. Tak więc Chogata możemy sobie ręce podac.
A wczoraj trochę się wyrwałam sama z domu. Byłam na pożegnaniu emerytów z pracy. Nawet fajnie było zobaczyć ludzi po prawie roku. Twierdzą, ze sie za mną stęsknili - zwłaszcza Ci co za mnie muszą robic, hahaha:-D
 
witam o poranku:)
nocka porwana,Nati jak nigdy budzila sie 3 razy na mleko...Chyba to przez wczorajszy dzien. bylo mnostwo atrakcji,bo bylam u siostry,Nati sie zmeczyla i odreagowala mi w nocy.
Teraz na 10.00 lece na sport,a potem pewnie jais spacerek zaliczymy.
Sciskam i milego weekendu.
 
witam sobotnio

pogoda do bani leje i leje,wiec spacer tylko szybki do rodziców bedzie,miały byc zakupy ale niewiem co z tego wyjdzie
mala tez dzisiaj niespokojnanocke miała,chyba za dużo wrazeń,ale za to dłużej dzisiaj pospała
 
Hej.Ja sie w ogole nie wypowiadam:-:)-(Miłosz dalej goraczkuje a Mati od wczoraj na lekach wieczorem dostał dusznosci i silne skurcze oskrzeli, wymiekam:rofl2::rofl2:Trzecia noc z rzedu nie spie:-(
 
reklama
Cześć!!
Kasiu bidulko!Zdrówka dla Twoich dzieciaczków!
Aneczka no mój też płacze jak widzi kogoś w okularach ale żeby bluza :-D

Oj przepraszam Was za moją nieobecność ale mały mi ostatnio maruda czasu mi brak.Nie dam rady poczytać wszystkiego coście naskrobały:sorry:
A dziś w nocy to tylko płakał nawet jeść nie chciał rano też zjadł dopiero jak go trzymałam na rękach na stojąco-myślałam że ręce mi odlecą a teraz śpi...nie wiem co mu jest czy to na zęby czy jak:eek:
 
Do góry