reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Malinka, mój Kawaler ma to samo, próbowałam dać kaszkę i guzik. Ząbki to nie są u Pietruszki, hcyba tylko sprawdza, czy mama przyjdzie, a mama ma momentami dosyć:sorry:. Co przysnę, to wezwanie, a on się słodko uśmiechnie i mnie rozwala.

Piwonia fantastyczna praca i zdjęcia.
 
reklama
Witam się z rana z okropną marudą. Wczoraj miałam Anioleczka w domu, a dzis znów się Diabełek pojawił. Pobudka w nocy była raz, ale z jedzeniem miała mało wspólnego. Napiła sie troszeczkę i poszła dalej spać po opowiedzeniu nam bajeczki w swoim języku :-).

Mykam do marudka.
Malinka przykro mi.
Majaam ja wklejam do Fotosika a potem kopiuje miniaturki (kod) i można dac wtedy więcej zdjęć
Piwonia wspaniale Ci to wyszło
Efe ja też mam problem i nei wiem co zrobić z włosami :-(
 
Hej
Ja nie wiem co sie dzieje z moim dzieckiem :-(
Na 11:30 mam termin u lekarza...od wczoraj goraczka 38,5 dzisiaj rano 39,1...nie ma kaszlu ani kataru
Wczoraj nie chciala jesc...mleko pila po 80 ml. a kaszki albo obiadku po dwie lyzeczki...
Dzisiaj w nocy budzila sie co godzine...teraz spi...tylko wstala o 8 zjadla troche mleka i poszla dalej spac...no tak skoro w nocy prawie wcale nie spala...

Milego dzionka babeczki.
 
no to fajnie Aneczka
i oby wam sie udało z tym posiewem
u nas piekne słonko wyszło,a ja mam dylemat czy z maa isć na spacer potem czy raczej sobie odpuścić:crazy:
katar ma brzydki widac,ze bakteryjny bo ma zielono-żołty gęsty ,oczka ropieją az i bidulka mi kaszle strasznie,chyba znowu nas zastrzyki czekaja,az sie boje,jak tak dalej bedzie kaszlec to jutro na dyzur z nia polece
śpi i sie dusi i jeszcze mi wierca znowu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i mała sie budzi chyba se w łeb szczele dzisiaj,a samiutka jestem az do 19
 
Iwonka jak mocno kaszle to może odpuść spacer jak masz możliwość.

szkoda pogody,ale boje sie że tym spacerem bym tylko pogorszyła,dusi sie brzydko i pospała,aż 30 minut przez to,kurde wściec sie mona bo jak jedne przestają chorować to mała łapie,a napewno sie nie zaraziła od starszych,a teraz sie piekna pogoda robi,a my znowu w domku bedziemy siedzieć
ide z tego wszystkiego umyć okna,musze sie gdzieś wyładować:wściekła/y:
 
CZESC DZIEWCZYNY
MOJA MALA TO TYLKO WRZASNIE JAK CHCE JESC , A TAK TO TYLKO JAK MNIE NIEWIDZI TO WOLA " YYY , YYY " I JAK IDE DO NIEJ TO SIE CIESZY , NO ALE ONA JAK TYLKO OTWOZY OCZKA RANO TO ODRAZU SIE CIESZY . MLEKA MI WYPIJA ZA KAZDYM RAZEM PO 180 I INNE POTRAWY TEZ MI WYJADA W CALOSCI - KASZKI , SLOICZKI , JOGURCIKI - TAKI MALY GLODOMOREK :tak:
TO DO POZNIEJ - PA
 

Załączniki

  • canon 038.jpg
    canon 038.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 20
  • urodziny claudii 024.jpg
    urodziny claudii 024.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 22
Witajcie
Alez bardzo dawno mnie tu nie bylojakies 3 tygodnie przerwy, ale wierzcie nie mialam czasu.Pisalam kiedys ze mala nie je piersi i ze mam malo mleka po jej odstawieniu w nocy, wiec postanowilam powalczyc o laktacje ,przeczytalam chyba wszystkie artykuly jakie sa w internecie na temat relaktacji stosowalam sie do prawie wszystkich rad i udalo sie , karmie moja coreczke tylko moim mleczkiem. Spedzilam ostatnie dwa tygodnie z odciagaczem w reku odciagalam co 3 godziny nawet w nocy zaczynalam od 60 ml na dobe,obecnie odciagam 800 ml i jestem bardzo szczesliwa:-)
Teraz juz moge do was czesciej zagladac bo wszystko w miare fajnie funkcjonuje
No i chyba nie dam rady nadrobic zaleglosci:tak:
 
reklama
witam i ja.u nas slicznie slonko daje -choc lekki przymrozek jest. po 13 lecimy na spacerek do parku bo szkoda pogody marnowac:-)Amelkowa dzisiaj budzila sie 3 razy zaczynajac od 3.40 rano:szok:i tylko zeby jej smoka podac:eek:ale przed 7 mlesio dostala bo zawodzila ze glodna heheh a tak mnie rozpieszczala tym ze przesypiala cala noc:sorry:ale przynajmniej ja mam juz wszystko zrobione i ogarniete,obiad ugotowany nawet:sorry:
wiecie co jak nie mielismy wczesniej ciemieniuszki az tak widocznej to teraz mamy:eek:myslalam ze juz nie bedzie miec ale tesciowa(przedszkolanka) mowila mi ze mieli w grupie 5 letniego chlopca ktory mial ciemieniuche:szok:jak to mozliwe ze w takim wieku dziecko ma ciemieniuszke??
ja uciekam do Amelkowny sie pobawic.milego dzionka :-)

EDIT: zapomnialam napisac-po usg wszystko ok.mam wizyte u ginekologa-ma sprawdzic "podwozie" i zrobic mi jakies dodatkowe badania.czyli jak na razie oki.:)
 
Do góry