reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
helio :-)
Witam popołudniowo! w końcu mam chwilkę czasu. Zosia zasnęła, obiad przyszykowany więc mogę poczytać co u Was...
Piwonia śliczny jest ten Twój album!!! jak ja bym chciała mieć takie zdolności....
i mam nadzieję że z Alą będzie ok!
Mju współczuję! zdrówka dla Antka!
Malinka życzę Ci w końcu choć trochę przespanej nocy!
My byłyśmy dziś na szczepieniu. Hurrrrra następne dopiero w 13 miesiącu życia!!! :-D
Spacerek też zaliczony bo trzeba było skorzystać z piknej pogody. Normalnie wiosną zapachniało :-) chodniki prawie poodśnieżane więc się fajno jezdziło. i ptaszki świergoliły :-) żyć nie umierać :-)
lecę na inne wątki :-p
 
Witam sie i ja .Moja mała ma straszny katar chyba na wieczór wezwę pediatrę do domu bo coś ciepła sie robi a co za tym idzie okropny maruder .Wieczoram wpadnę i popisze ciutke bo teraz nie dam rady .
Kasia super ta spacerówka :-)
Mju współczuje niech Anton zdrowieje .a tak na marginesie myjesz codziennie jemu włosy ? Bo ja jak na razie codziennie ale teraz ten katar to sama nie wiem 2 tyg. temu jak była chora to myłam.Boje sie ciemieniuchy jak ognia bo ja przy tylu włosach se nie poradze.
Uciekam bo ryczy do wieczora:tak:
 
witam! dziś Ninka mimo jabłka w porze kolacyjki nie przespała nocy - 2 razy wołała jeść; dziś dostanie kleik ryżowy z jakimś owockiem (jabłkiem) to zobaczymy jak podziała; a z mięskiem zrobiłam jak radziłyscie, tj. zmieszałam dokladnie z obiadkiem i dodałam ciut wody, żeby sie rzadsze wszystko zrobiło; i zjadła ładnie:-)

byłyśmy na spacerze, dziękowałam opatrzności za zakup wózka na dużych kołach! tak w ogóle to bardziej by się kajak przydał, niż wózek; pierwszy raz od czasów chyba przedszkola łaziłam po kałużach po kolana:confused2:mimo wszystko i tak jestem happy, że wreszcie wyszłysmy na powietrze...

mju zdrówka dla Antośka!

magda - uśmiałam się Twoją mrożącą krew w żyłach opowieścią z życia wziętą:-D

ot i popisałam sobie, marudek syrenę włączył
 
moja dzisiaj tez strasznie marudna jest,pewno przez ten katarek
a wogóle to ja sie teraz kapłam ze dzisiaj piątek,jak sie ciesze i oby mąż przyszedł z dobrymi wieściami,że urlopik dostał to bedzie super
ide do marudka
 
Witam jeszcze raz tym razem wieczorkiem
Mju bardzo mi przykro Dużo zdrówka dla Antka
Iwonko dużo zdrówka dla Ali, by szybko kaszelek dał jej spokój
Andariel super, ze mała wcina :-) co do kałuż to u mnie też spore, ale i tak się ciesze, ze był spacerek

Przy okazji powiem, ze jeździmy od dziś spacerówką :-) dostaliśmy nasz koorek i mała śmiga na spacerkach. Miałam dość cały tydzień w domu. Można było dostać do głowy z moją marudą.

Basia dobrze, ze biegunka już tylko sporadycznie
Malinka obrazek śliczny
Chogata to do kiedy ta ciemieniucha może się pojawić?
 
dziewczyny nie pociesze ja walczyłam niedawno z ciemieniucha u Kuby, dopiero specjalny srodek SVR pomogł.
My przed chwila tesco zaliczyli, kupiłam łyzeczki z czujnikiem ciepla maja takie sliczne z disney i grzechotke leciutka tez disney:-D
Piwonia, Mju niech wam zdrowieja maluchy szybko.
Zaliczylismy tez dzis spacerek nowa fura i spisała sie super. Jest bardzo wygodny, a ze ma szerokie kółka to i po sniegu dobrze szedł. Jestem bardzo zadowolona.
Deli gratki za wózek mam nadzieje ze Oli sie podoba?
 
no właśnie, deli, jak Oli w spacerówce (ładny kolorek wybrałaś, tak na marginesie)? zdziwiona, że widzi wszystko z innej perspektywy?
a Miłoszek jak zareagował Kasiu? i czy spały Wam dzieciaczki na spacerach?

dziś na spacerze spotkałam panią z wnuczką 7 miesięczną i wiecie co, moja Nina od niej sporo większa! i ta babka nie mogła uwierzyć, że ma skończone 6 m-cy i jest młodsza od jej wnusi (a ponoć wcale do małych nie należy). Mnie tam się ona malusia wydaje;-) jeszcze sie wydłuża, smukleje, to już w ogóle gdzie tam ona spora...

no i znów bym zapomniała pochwalić Piwonię za to dzieło! mnóstwo pracy w to włożyłaś, ale efekt super!
 
No Oli zadowolona i raczej innej perspektywy za bardzo nie miała, bo leżała i oczywiście po chwili poszła spać. Na odpowiednim wątku pisąłam o kolorze Activ coffee z Mutsy :) WÓzki Mutsy Rider Siedzisko Spacerowe dino.sklep.pl


Moja jeszcze nie siedzi więc jak na razie spacerówka na leżąco u nas i zgodnie z tym co mi mówi rehabilitantka nie będe jej uczyć biernego siedzenia. Poczekam aż sama usiadzie :-) a do tego czasu jeździmy na leżąco :-). Także Oliwia poczeka na inne widoki. Na razie dalej oglada mamusie, bo spacerówkę mogę przekładać :-).
Kasiu no to nie pocieszyłaś z tą ciemieniucha a jak spacer??

A tak na marginesie Andariel u nas na rehabilitacji jest Ninka starsza o 2 miechy od naszej, a wymiarowo takie same :-).
Miałam zmierzyć Oli i zapomniałam Jutro zmierze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje dziecie śpi ale nie wiem jak długo...:sorry:
Muszę przyznać, że też mi dała popołudniu popalić. Ale dałam jej porządnie zjeść, popić i teraz 3 drzemkę strzela.
Ja rano miałam gości. Koleżanka wpadła z dwuletnią córą. Normalnie wszędzie jej pełno:laugh2: ale jak wyszły to taka cisza nastała:-(
Zaliczyłyśmy dziś spacer same. W końcu da się chodzić po chodnikach. Oby dalej tak topniało. Ja już zimowe buty schowałam do szafy:-p Brykam w adidaskach.
Mju, Iwonko, Anet niech wasze dzieciaki zdrowieją szybciutko.
Iwonko albumik pierwsza klasa. Ja znalazłam sklep z takimi artykułami w sąsiednim mieście. Jak już będę niezależna to wpadnę tam pooglądać i może też się skuszę. Tylko jak liczyłam to kupę kasy trzeba wydać na początek. A ja jeszcze nie mam maszyny do szycia :-(
Basia trzymaj się. Oby teściu z tego wyszedł.
Malinka ty to już pewnie jak cień wyglądasz? Może rzeczywiście idź do lekarza pogadać. Może przyczyna gdzie indziej leży?
Deli Oli już duża dziewczynka to i w spacerówce już myka. Zaraz słonko zaświeci, wiosn aprzyjdzie i będzie jak znalazł.

 
Do góry