reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

A teraz to nawet nie wiem czy się żegnać czy witać:-D:-D Jeszcze umyję ze dwa kubki i trzy talerze żebyśmy mieli w czym śniadanie zjeść i lecę spać;-) a Wy pewnie niedługo będziecie się budzić wraz ze swoimi pociechami. Na szczęście mój na drugą do pracy więc mam nadzieje że do 9 sobie pośpię:-D:-D
Miłego dnia i pięknej pogody Wam życzę:-)
 
reklama
A teraz to nawet nie wiem czy się żegnać czy witać:-D:-D Jeszcze umyję ze dwa kubki i trzy talerze żebyśmy mieli w czym śniadanie zjeść i lecę spać;-) a Wy pewnie niedługo będziecie się budzić wraz ze swoimi pociechami. Na szczęście mój na drugą do pracy więc mam nadzieje że do 9 sobie pośpię:-D:-D
Miłego dnia i pięknej pogody Wam życzę:-)

Magda, a Ty tak zawsze po nocach smigasz, o 4 myć naczynia, ło matko?? Cierpisz na bezsennośc czy jak?? Jak ja bym do 4 w nocy buszowała to rano bym raczej nie wstała.

Chociaż dzisiaj to z Malinką mogę sobie ręce podać. Moja znowu pobudki urządza co 1,5 godziny. Paść można. No i nie śpi od 7.
 
Ostatnia edycja:
witam i ja,moja tez sie coś przestawiła i o 7 wstaje,a wstawała o 8-9 chyba idzie w ślady sióstr,bo obe to ranne ptaszki
a u nas na polu taka mgła ze nic nie widać:szok:
ide pstrykać fotki

edit i zapomniałam dodać,mała wczoraj zjadła pół miseczki kaszki morelowej i ładnie spała,obudziła sie tylko 2 razy,ale pierwszy raz było 1 w nocy ,wiec jak dla mnie spoko
 
Ostatnia edycja:
Hello
Iwonka czekam z niecierpliwością!
my do 8 gniłyśmy w wyrku, bo po 5 wzięłam ją do karmienia i już została:sorry:
A teraz śpiewa mi na dzień dobry i gulgocze:laugh2:
Miałam dziś iść do fryzjera ale nadal nie mam pomysłu co z sobą począć:-(
 
witam i ja:-)
stwierdzam ze dobre spanie dziecka nie zalezy od jedzenia, wczoraj Ala zjadła o 17tej kaszke na mleku z deserkiem owocowym o 19.15 wypiła 50ml mleczka:szok: i spała 7h!!!!!!!!!!!!! a dzien wczesniej po takiej dawce spała 3h i jeedzenie i tak do rana, powinnam byc wyspana ale nie, siedziałam ze Starszym do północy i ogladałam olimpiade i naszego Sikore co miał złoto zdobyc a tu dupa blada:no:

jak widzę słonko za oknem to normalnie juz mi się ryjek cieszy, wiosna coraz blizej!!

jutro mamy imprezke Angelinki na placu zabaw:-) 10ciu 3-4latków mam nadzieje ze ogarniemy towarzystwo.

idę na śniadanie i podlać co trzeba:-)
 
zdjecia nie wyszły najlepsze,troszke posklejałam,żeby było na jednym widać,tylko niechca mi sie cos załadowac:no:

edit juz są
uwaga
wklejam



i to co teraz bede chciała zrobić
 
Ostatnia edycja:
Cześć!
Ciężka noc znowu była:-( znowu budził się co godzina i to jest tak że na zmiane raz tylko chwile popije i zaraz odpływa a po godzinie budzi się bardzo głodny i zjada dużo ciągnie mocno aż słychać jak połyka i tak w kółko całą noc....
Nie chce mały jeść żadnych kaszek-robie nawet na swoim mleku i też nie chce już kilku różnych próbowałam...
z tej rozpaczy wczoraj po 21 zrobiłam mu butle na noc miałam nadzieje że zje bo już nie mam siły tak często wstawać to był wielki ryk że mu nie chce dać(.) nie chciał butli i już.Zjadł mojego mleczka i pospał 1,5 godziny...
Jestem zmęczona oczy podbite,rano się obudziłam i w płacz już mi sił brak...
Przepraszam że Wam smęcę z rana ale nawet z kim pogadać nie mam :-(

troche poczytałam co u Was ale do niczego się nie odniose bo bym coś jeszcze naplątała:zawstydzona/y:
 
Cześć!
Ciężka noc znowu była:-( znowu budził się co godzina i to jest tak że na zmiane raz tylko chwile popije i zaraz odpływa a po godzinie budzi się bardzo głodny i zjada dużo ciągnie mocno aż słychać jak połyka i tak w kółko całą noc....
Nie chce mały jeść żadnych kaszek-robie nawet na swoim mleku i też nie chce już kilku różnych próbowałam...
z tej rozpaczy wczoraj po 21 zrobiłam mu butle na noc miałam nadzieje że zje bo już nie mam siły tak często wstawać to był wielki ryk że mu nie chce dać(.) nie chciał butli i już.Zjadł mojego mleczka i pospał 1,5 godziny...
Jestem zmęczona oczy podbite,rano się obudziłam i w płacz już mi sił brak...
Przepraszam że Wam smęcę z rana ale nawet z kim pogadać nie mam :-(

troche poczytałam co u Was ale do niczego się nie odniose bo bym coś jeszcze naplątała:zawstydzona/y:

Malinka a moze on nie jest głodny tylko zabki mu idą,albo chce sie poprzytulac
moja tez ostatnio czesciej sie budzi,choc dzisiejsza noc była nawet znośna
 
Witam
Mój Kawaler jak zwykle, w nocy 4 razy wołał (.). Od jakiegos czasu wstaje ok 7 i bawi się sam w łóżeczku, po ostatnim karmieniu zostawiam mu zabawki, żeby się nie nudził i mogę jeszcze podrzemać, później witam go (uśmiechnie się i wraca do obrabiania zabawek), włączam mu mzyczkę lub wiosnę w lesie i mam czas na herbatę.

Nie wiem, czy Wasze dzieci tak mają, ale Pietruszka gada, a nawet momentami wrzeszczy do sufitu:-D, do tego strasznie mi wierzga i w dużym pokoju wykopał już dziurę w wypoczynk, tzn. puściło szycie między oparciem a siedzeniem:szok:

Miłego dnia, my ok 11-12 wybieramy się na jazdę wyczynową po muldach.


Mam pytanko- macie przepiękne zdjęcia Dzieciaczków w sygnaturkach, jak je robicię, bo mi "wchodzi" tylko jedno i to maksymalnie pomniejszone.
 
reklama
Malinka a moze on nie jest głodny tylko zabki mu idą,albo chce sie poprzytulac
moja tez ostatnio czesciej sie budzi,choc dzisiejsza noc była nawet znośna

Ja już sama nie wiem co mu jest może i zęby.
Dziś go wziełam do siebie w nocy bo już wstawac nie miałam sily -myślałam że to coś da jak pośpi obok mnie ale nie...
Majaam ja Ci nie pomoge bo nie wiem umiem tylko suwaczki dodawać

PIWONIA SUPER!!!!!!!NAPRACOWAŁAŚ SIE PIĘKNIE WYSZŁO!!!ZDJĘCIA ŚLICZNE JAKA ONA MALUSIEŃKA NA NICH:)))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry