reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witajcie
Alez bardzo dawno mnie tu nie bylojakies 3 tygodnie przerwy, ale wierzcie nie mialam czasu.Pisalam kiedys ze mala nie je piersi i ze mam malo mleka po jej odstawieniu w nocy, wiec postanowilam powalczyc o laktacje ,przeczytalam chyba wszystkie artykuly jakie sa w internecie na temat relaktacji stosowalam sie do prawie wszystkich rad i udalo sie , karmie moja coreczke tylko moim mleczkiem. Spedzilam ostatnie dwa tygodnie z odciagaczem w reku odciagalam co 3 godziny nawet w nocy zaczynalam od 60 ml na dobe,obecnie odciagam 800 ml i jestem bardzo szczesliwa:-)
Teraz juz moge do was czesciej zagladac bo wszystko w miare fajnie funkcjonuje
No i chyba nie dam rady nadrobic zaleglosci:tak:

no to super,że sie udało
i sporo ściągasz,ja ledwo te 60 ml ściągałam

okna 2 umyte,słonko śliczne świeci a my w domky buuuu:-(
 
reklama
Hejo wszystkim :tak:
U nas te nocki to przez ząbki chyba bo juz innych przyczyn nie ma, aaa lub z chęci przytulenia do cycusia...:sorry:
Piwonia sliczny album masz zdolności kobieto :-D

Wiecie co dziś zrobiłam? wczoraj moja starsza córka wróciła ze szkoły z płaczem bo jakiś chłopak ją natarł sniegiem po buzi, a śnieg mocno zmrozony to aż miała skóre zdartą... i tak sie wkurzyłam że masakra, dziś poszłam po nią do szkoły i mi pokazała który to taki mądry i wzięłam go przytrzymałam a córka go również natarła :eek: stał jak posąg nie wiedział co sie dzieje :szok: spytałam mu sie tylko czy fajnie mieć twarz w śniegu? i teraz kurcze nie wiem czy dobrze zrobiłam... ale w koncu co pociechy musze bronić nie?? :eek::sorry:
aaa dodam że to nie pierwszy raz kiedy ją zaczepia a ona sie już boi do szkoły chodzić....
 
Ostatnia edycja:
no tak Mika wiesz dobrze znam sytuacje bo i ja tak miałam i moja siostra (gnój rzucał w nią kamieniami) i co dorwałam gnoja przycisnęłam do ściany i wygranełam i groziłam że mu nogi z dupy powyrywam to poszedł z płaczem maczo wielki do mamusi ta przylazła (babiszon widać że synek po niej) i policją groziła matce więc wiesz kicha trochę różnie może być no niby wiesz ty dorosła silniejsza już znęcanie się ja wiem o co chodzi i bym to samo zrobiła ale cholerka wie jak to potem wyjdzie o to mi chodzi.
ja go tylko przytrzymałam nic wielkiego a dostał to samo co on zrobił córce... jeśli sie poskazy prosze bardzo ja mam dowody na to że on sie zneca nad moją córką :eek:
 
Mika nie martw sie,jak sie poskarży to ty też masz dowody
a może akurat po tym zmadrzeje,tylko ja bym teraz przez kilka dni chodziła z córą do szkoły,zeby nie miał powodów jej znów oddac
moja siostrzenica tak miała,kilka razy rodzice upominali tego gówniarza,a on nic w końcu szwagier zrobił coś bardzo podobnego i skończyło sie zaczepianie jej i zaden sie nie poskarżył,bo rodzice wiedzieli jakie z nich gagatki
 
Mika nie martw sie,jak sie poskarży to ty też masz dowody
a może akurat po tym zmadrzeje,tylko ja bym teraz przez kilka dni chodziła z córą do szkoły,zeby nie miał powodów jej znów oddac
moja siostrzenica tak miała,kilka razy rodzice upominali tego gówniarza,a on nic w końcu szwagier zrobił coś bardzo podobnego i skończyło sie zaczepianie jej i zaden sie nie poskarżył,bo rodzice wiedzieli jakie z nich gagatki

ja go już też upominałam ale nie poskutkowało, mam nadzieje że teraz sie odczepi :sorry:


Jak ja się cieszę że Jula ma starszego brata może to coś kiedyś pomoże;p
a tak ogólnie co u ciebie słychać ciekawego?
ale wam fajnie że się łyżwujecie;)
U nas wsio ok poza nieprzespanymi nocami, chodze normalnie do tył już :-(
a łyżwy do mój ulubiony sport już z czasów wczesnej szkoły podstawowej teraz od kilku lat zaraziłam nim rodzinke i wszyscy jezdzimy :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam,dopiero teraz,dzieciaki na dworze,tzn.Gosia i Angela(kuzynka na feriach jest u nas),a Karolina zasnela przy cycu,a tez mialam ja wziasc na troche:sorry:
A pogoda taka srednia,niby cieplo ale tak buro na dworze,sloneczko by sie przydalo:tak:
Maz pojechal na zdjecie szwow z palca,a drut jeszcze siedzi....
Na obiad dzis mam rybke,od wczoraj sie moczy w czosnku i mleku,zaraz bede smazyc:tak::-)
A my dzis tez nie spimy od 5.30....cos sie Karoli poprzestawialo i tak ostatnio wstaje,nad czym strasznie ubolewam...buuu....:-:)-:)-(
Magda,no to mialas niezle przeboje po ciemku...he,he....a swoja droga to ty co noc tak do pozna siedzisz?:eek:
Deli,wspolczuje dzis "diabelka" w domu,moze sie jeszcze odmieni....;-)
Malinka,no to ci powiem ,ze masz nie za wesolo,wspolczuje serdecznie.....moze to zeby Tomeczka tak mecza....Smaruj czyms dziasla.....albo sie przejdz do przychodni i poradz pediatry ,powiedz,ze bardzo marudny jest...sama nie wiem co ci poradzic:no:
Paula,gratuluje przywrocenia laktacji....:tak:;-)
Piwonia,kurcze znow Ala chora,moja ostatnio tez strasznie kaszlala i katar juz zielonu byl,a oczka tez ropa zachodzily,no i antybiotyk dostalysmy.....tydzien byl przerwy i teraz znow kaszle,ale na szczescie bez goraczki teraz wiec tylko syrop wyksztusny bierzemy.....
A albumik sliczny,masz kobieto talent:tak::happy:
 
Ostatnia edycja:
hej diewczyny:-D
Oliwia dalej ma biegunke ale to juz sporadycznie:-D
Sylwia na zastrzykach jedzie, wymiotuje ma biegunke:wściekła/y:
masakra.... caly czas czaty z miska:wściekła/y:

tesciu dalej nie odzyskal przytomnosci:no:

normanie jak sie pie***li to wszystko naraz:wściekła/y:

wrzucialam pare fotek i filmik... Oliwka daje czadu na klawiszach:-D:-D:-D:-D

pozdrawiam wszystkich i duzo zdrowka zycze:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry