reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

WITAM SIE I JA DZISIAJ , UMNIE DESZCZOWO .
MOJA ROKSANA W DZIEN SPI TYLKO RAZ I TO KROCIUTKO NAWET NIE GODZINE :no: , A WIECZOREM TO IDZIE SPAC OKOLO 22 I TAK DO 6 -7 . A JAK BYLISMY W POLSCE NA SWIETA TO TAM MIALA SUPER SPANKO SZLA SZYBKO SPAC A WSTAWALA NIERAZ NAWET DOPIERO O 11 - NORMALNIE BYLISMY W SZOKU .A TAK OGOLNIE TO JEST BARDZO GRZECZNA , WOGOLE MI NIEPLACZE ( TYLKO STARSZEJ CORCE WLOSY WYRYWA :no: I TO JAK ZLAPIE TO CALE KLEBY ODRAZU WYRWIE ).
POZDROWIONKA
 
reklama
moja wstaje o 7
w ogóle jak ona się ostatnio wierci mi przy (.)... tak jeszcze nigdy nie robiła...:eek: ciagnie cyca na prawo i lewo... pewnie niedługo je będę mieć do pępka :eek: a jak to boli przy okazji... ssie trzyma dziąsłami i ciągnie.. taka zdolniacha...:confused2:
 
ja po porannym karmieniu koło 5 - 6 też biorę Zosię do łóżka i jak się obudzi o 7 to mnie po twarzy tłucze żebym się z nią bawiła :-D
 
Witam wiosennie:-) Bałwan nam stopniał:-(
u nas przyszedł halny i +10 w południe w cieniu, a w słońcu z 15 jak nic. Także spacerek zaliczony, babcię odwiedziliśmy, jeść dostaliśmy:-D jestem hepi bo spotkałam masę koleżanek, ale te dziecyska przez zimę urosły:tak: U nas najwięcej sierpniówek:-D

Magda 12345 bałwan superaśny. Mina córki mówi wszystko!
ona zawsze robi taką miną jak mówię Jula uśmiechnij się:confused2::confused2:

Hipcio rewelka tez szukam czegos do kapieli zeby umilic dzieciom kapiel
Kasia myjesz dzieci razem?

moja między 8 a 9 raz na miesiac wstanie o 7, ale potem bawi sie w łóżku u mnie do 10 a ja śpie
a już miała wyrzuty sumienia że tylko ja tak robię:zawstydzona/y::-)

A co do budzenia się Jasia w nocy to ja cały czas uważałam że Jaś mi ładnie przesypia noce, tylko się wieczorami na karmienie się budzi. Tyle że ostatnio uświadomiłam sobie że u mnie wieczór kończy się o 3-4 w nocy a do tego czasu nawet nie liczę ile razy Jaś wstanie na cycka:-p ale tak ze 3 na pewno więc też pewnie wstaje co 2 godziny i trzeba będzie pomyśleć nad kolacją:sorry:
 
Magda mialam na mysli starsze dzieci i tak one sie kapia razem:tak::tak:
Maz zadowolony i nie, zdal próbe ale narazie nie maja dla niego oferty w tej chwili, ma czekac moze tydzień, moze msc:confused2::confused2:
Z lepszych informacji moj wózek przyszedł:-D:-DIjest super tylko ze znalazł nowego własciciela:eek::eek:Sami popatrzcie




 
Witam,
dzis znowu pisze posta od rana:-D

Zdrowka dla Alusi, Adasia i Antonka:tak:

Efe, hipcio swietny, kupie jak mala bedzie juz siedziala stabilnie w kapieli.

Kasiu wspolczuje straty fotek, jak widac wstawianie na nk i bb poplaca:tak:

U mnie pielegniarka srodowiskowa nie byla ani razu wiec nie wiem co one tam spisuja i sprawdzaja:eek:
Moja zasypia miedzy 21 a 22 i wstaje miedzy 8 a 9. Przesypia mi cale noce od kiedy skonczyla 1,5 miesiaca. Wybryki typu 7 rano oczywiscie sie zdarzaja ale rzadko, wtedy robie tak jak Deli:tak:
Bylysmy dzisiaj na szczepieniu. Mialam taka nadzieje ze kruszynka przytyla tak ladnie jak Wasze dzieci a tu lipa:no: W 6 tygodni tylko 400gram!:-( Zjada codziennie miesny obiadek 190g wiec ja juz nie wiem czemu nie przybiera:no::eek: Urosla 5 cm to chyba duzo no ale co z tego jak z waga kiepsko:crazy: Dziecko zaraz 7 m-cy i 6500 wazy:no:
A oprocz tego ladne slonko bylo i pospacerowalysmy po dworze i po biedronce;-)
 
Hello
ja jak zwykle mam chwilę jak Gabi śpi. Poczytałam ale czy się nie obudzi do końca posta to nie wiem:sorry: Byliśmy dzisiaj w większym mieście po ten rowerek cholerny. I wkurzyłam się na maksa bo ten co mi się podobał był żółty i kiepsko się do niego dziecko wkładało. Jedyny różowy był błękitno-różowy i z pszczółką. A że czasu zero to już nie marudziłam. Pomacałam trochę wózków i stwierdzam że wybór jest duży. Aż nie wiadomo na co patrzeć. Ale mam jeszcze trochę czasu to popatrzę w internecie i najwyżej jeszcze raz przejadę się pooglądać już na prawdę. Może uda się poprzymierzać do bagażnika?

Azorek trzymam kciuki. Pisz co i jak.
Anet kopniak to za mało!
Aneczka pewnie wciągnęli was do nowej przychodni i pielęgniarka musi przyjść sprawdzić w jakich warunkach żyjecie. Ona głównie odpowiada. MOPS nie przychodzi jak ktoś się nie zwróci o pomoc albo jak jest jakiś donos.
Andariel pożycz tych ptaszków. Ja to se co najwyżej załączę odgłosy natury na radiu GG:-( Ale live lepszy. A dziecka nie głodzisz! Toć przybiera na wadze. Po prostu przez ten azs jesteście trochę w plecy. Nadrobicie spokojnie;-)

MALINKA
ja bym poszła z dzieckiem do takiego urzędu. Tylko pytanie czy przystosowany do wózków?

ja po porannym karmieniu koło 5 - 6 też biorę Zosię do łóżka i jak się obudzi o 7 to mnie po twarzy tłucze żebym się z nią bawiła :-D
Reksio u mnie jest identyko! Więc już się nie łudzę że pośpie :-(

Kasia od razu trzeba było kupić dwa wózki hihi

ale model z tego Matiego i jak się ślicznie uśmiecha:laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasiu, wozek bardzo ladny, mojej niani corka taki ma dla swojego synka i jest zadowolona. Sliczny ten Twoj synus:tak:

Zjadlam sledzie w smietanie i mnie zmulilo:confused2: ide mala budzic bo spi od 17:szok: Chyba przez szczepienie. Na bank mi nie bedzie chciala zasnac o 21, stawiam ze padnie dopiero kolo 23:eek:
 
Do góry