reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Mola Efe dziekuje bardzo ten wózek ma bardzo duzo pozytywnych opinii i i juz widze ze bedzie nam dobrze sluzył:tak::tak:
Efe grunt ze masz juz ten rowerek napewno bedzie sie podobał:tak::tak:
Mola ta waga sie tak nie martw pewnie taka jej uroda
Miłosz juz spi mam nadzieje ze juz na noc:-)
 
reklama
Kasia wózek super,ja mam fotelik identyczny ten najmniejszy z Coneco,a Mateo wygląda w nim extra i ten uśmiech,mówi wszystko
a ja w końcu skończyłam album,ktory zaczęlam,ciesze sie,bo juz mnie drugi korci,
i pozbyłam sie starszych córek do dziadków posłałam,bo mi cały dzień truły i na kolanach chodziły,zeby je posłać,a tylko dlatego,że tam jest siostrzenica i dlatego,wiec posłałam,ciekawe jak jutro Ala bo ona jak ich nie widzi to jest bez humorku
 
O piwonia bys mogła sie ciut pochwalic tymi albumami bardzo ciekawa jestem jak ci wyszły:tak::tak:MIłosz bardzo za Kuba przepada, jak go widzi to az piszczy:-)
 
Andariel pożycz tych ptaszków. Ja to se co najwyżej załączę odgłosy natury na radiu GG:-( Ale live lepszy. A dziecka nie głodzisz! Toć przybiera na wadze. Po prostu przez ten azs jesteście trochę w plecy. Nadrobicie spokojnie;-)
no, ptaszki są pierwsza klasa, przypomniało mi się, że jak się tu przeprowadziliśmy z Wawy to pierwsze co mnie zaskoczyło mega-pozytywnie, to właśnie śpiew tych pierzastych:tak:
co do diety to nawet nie to, że przez azs, bo od początku miałam zamiar 6 m-cy tylko na piersi dziecko trzymać; teraz też nie testuję nowych rzeczy 7 dni, tylko właściwie 3-4 (zwłaszcza, że daję takie najbezpieczniejsze, wg etykiet po 4 m-cu); tylko widzę, że jej potrzeby są znacznie wieksze:-Dale już nad tym pracujemy;-)
a jaki rowerek zakupiłaś?

moja córcia ucięła sobie drzemkę i jeczcze spi - a zbliża się czas kąpieli i jeszcze chciałam jej jabłko podać:eek:
 
O piwonia bys mogła sie ciut pochwalic tymi albumami bardzo ciekawa jestem jak ci wyszły:tak::tak:MIłosz bardzo za Kuba przepada, jak go widzi to az piszczy:-)

No wlasnie Iwonko, pochwal sie plis bo tez jestem ciekawa bardzo:tak:

dzisiaj nie ma szans,bo nie ma dobrego światła i nie mam zdjęć zrobionych
a jutro i tak musze go obfocić i wstawic gdzie trzeba,to tu tez gdzieś jutro wkleje
 
Piwonia pochwal się :-)
Kasiu wózeczek 1 klasa

Mi Oliwia zasnęła na brzuszku, a głowę ma na juniorku :-) bosko wygląda.
Fotki porobiłam z tej okazji :-)
 
Witam po odwyku
Młodzieniec mi się rozregulował i w nocy woła jeść 3-4 razy:no:.Poczatkowo stawiałam na kolejny skok, ale musze pogadać z pediatrą, bo to za długo trwa.
Piertek ma niestety skazę białkową i ja odzwyczajam się od mleka:-(. Gorzej, że obiadki i deserki jada jak ma humor, niby się rwie, ale (.)(.) lepsze, a tu zaraz 7 miesięcy:no:
Ciekawe co tam u Was, bo nawet nie miałam kiedy podczytywać, mama jest u mnie a ona nie rozumie potrzeby bb.
Życzę duuuuuzo zdrówka.
 
reklama
Dziecko mi padło o 19 przy cycku :-) dawno czegoś takiego nie zrobiła....
a ja szukam krzesełka do karmienia dla mojej słodkiej.. o na leżaczku nam niewygodnie.. dziś na kolanach u mamy jadła :-p
Piwonia pochwal się pochwal swoim dziełem - jestem ciekawa co ślicznego zrobiłaś :-)
Deli zdolną masz córkę :-p moja Zosia jeszcze nigdy nie zasnęła na brzuszku :sorry:

edit: śpijcie słodko. dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Do góry