reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hej!!
Ale Wam fajnie że maluszki tak długo śpią w nocy!!A mój to już co 2godziny wstaje na karmienie nie zdążę zasnąć a tu już musze wstać no porażka:no: jestem kompletnie nie wyspana a w dzień za nic w świecie zasnąć nie potrafię....
Maluszek zjadł i mam chwile wolnego ide więc upiec słodkie babeczki....
 
reklama
moja Niunia dzisiaj pobiła rekord chyba: spała od 12 do 7.50!! :szok:

pogoda taka sobie ale ciepło sie ubierzemy i spacerek i tak zaliczymy :tak: a jeszcze zakupki trzeba zrobić małe po drodze...

Później jak córcia pozwoli to mamusia poprasuje :-)

miłego dnia wszystkim :-)
 
a moja juz 4 dzień nie robi kupki,czasami jak sobie purknie to coś tam zostawi na pieluszce,ale widać,że brzuszek ją nie boli,bo nie ma przy tym żadnych objawów,ale mnie to troszke martwi
probowałam pić herbatke koperkową,żeby jej było lepiej i nic,sok jabłkowy tez nie skutkuje a wszpitalu jak piłam to mała robiła bardzo czesto,kupiłam tez suszone morele i spróbuję
 
hmm Piwonia- 4 dni to troche dlugo ale sie pewnie to normalne, jak i normalne ze 10 na dobe

Moj wrecz przeciwne i czesto i duze kupki robi, dzisiaj sie tak wil i prezyl ze sobie za przeproszeniem obsral plecy i musialam kapac
a ile wrzasku bylo przy tym:baffled:

jedyne co mnie martwi ze te krostki zza uszu nie znikaja a nawet sie nowe pojawily na twarzy wiec chyba to jednak skaza bialkowa:-( odstawilam mleko i jego przetwory od wczoraj wieczora przynajmniej do poniedzialku bo wtedy mamy wizyte u lekarza

pogoda super jest, juz jeden spacer zaliczony

to teraz obiad by sie przydalo zrobic
milego dnia laski:tak:
 
a moja juz 4 dzień nie robi kupki,czasami jak sobie purknie to coś tam zostawi na pieluszce,ale widać,że brzuszek ją nie boli,bo nie ma przy tym żadnych objawów,ale mnie to troszke martwi
probowałam pić herbatke koperkową,żeby jej było lepiej i nic,sok jabłkowy tez nie skutkuje a wszpitalu jak piłam to mała robiła bardzo czesto,kupiłam tez suszone morele i spróbuję

Piwonia rozmawiałam z położną o kupkach i mówiła, ze takie dziecko i przez tydzień może nie robić o ile brzuszek ok i dziecko spokojne to nie ma się czym denerwować :-)
 
CZESC DZIEWCZYNY
UNAS WSZYSTKO OK , ROKSANKA W NOCY WSTAJE JESC OKOLO 3 - 4 A POZNIEJ 6 - 7 RANO . W DZIEN JEST BARDZO GRZECZNA WOGOLE NIEPLACZE :-) . CO DO CHRZCIN TO MY BEDZIEMY ROBIC W POLOWIE GRUDNIA JAK BEDZIEMY W POLSCE , ALE TYLKO MY , CHRZESTNI I KSIADZ - NIEROBIMY PRZYJECIA ZADNEGO :no: MOJ MAZ NIECHCE :no: . I TYLE WIADOMOSCI UMNIE
POZDRAWIAM
 
Piwonia rozmawiałam z położną o kupkach i mówiła, ze takie dziecko i przez tydzień może nie robić o ile brzuszek ok i dziecko spokojne to nie ma się czym denerwować :-)
na razie czekam,ale w poniedziałek lub wtorek bede albo ja na wizycie albo wizyta przyjdzie do mnie wiec lekarki podpytam
dobrze,że sie nie męczy wiec taki lekki niepokój tylko jest
 
witam sie w nowym dziale ;-) w koncu nie jestem juz przyszla mama ;-)

corka mnie zarazila gardlo boli a ja nie wiem co brac skoro karmie piersia...? Tantum verde w ciazy mozna a przy cyckowaniu???
teraz jedyny zdrowy w domu to Jasiek ;-)

jedyne co mnie martwi ze te krostki zza uszu nie znikaja a nawet sie nowe pojawily na twarzy wiec chyba to jednak skaza bialkowa:-( odstawilam mleko i jego przetwory od wczoraj wieczora przynajmniej do poniedzialku bo wtedy mamy wizyte u lekarza
to nie musi byc skaza... ok. 4 tygodnia zycia niektore dzieci dostaja wysypki (nazywa sie to wysypka pierwszego miesiaca - https://www.babyboom.pl/forum/karmi...matki-karmiacej-12712/index3.html#post4148240)
a jesli chodzi o eliminacje mleka i jego przetworow to wapn jest zbyt cenny zeby go sobie odmawiac bez konsultacji z lekarzem
i musisz pamietac ze objawy alergii moga sie utrzymywac ok. 14 dni po jednorazowym kontakcie z alergenem - musialabys nie jesc niczego zwiazanego z mlekiem (jak poczytasz etykietki to zobaczysz jakie to trudne - nawet pasztety maja w skladzie mleko..) przez min. 2 tygodnie zeby objawy skorne minely...

moja Monia ma taka wysypke ale na razie nie panikuje - jesli po 2 tygodniach nie zniknie to zaczniemy sie matrwic - ja mam dzienniczek ze swoim menu wiec mam nadzieje ze nasza pani doktor bedzie wiedziala co i jak gdyby to jednak byla alergia...
 
Mojej się chyba dzień z noca pomylił, śpi mi od rana i wstaje na jedzonko i mała zabawa i dalej śpi... aż się boje wieczoru, bo sama będę, a znając moją kochaną Żabę to mi armagedon urządzi.... Teraz czekam aż wstanie zje i idę na spacer... ciekawe czy będzie dalej spać czy teraz już czas na pokazanie pazurków będzie :)))))

Rubi przykro mi, że gardełko boli
 
reklama
a my własnie wróciłysmy ze spacerku :-) ale niunia dalej śpi w domu w wózeczku ale zaraz pewnie bedzie krzyk o mleczko :tak:. Tylko czekam aż się obudzi. Na szczęście zdążyłam zjeśc obiadek bo zwykle jakoś tak wychodziło że zanim ją nakarmiłam, przewinełam, odgrzałam sobie jedzienie itp to sie robiła 18
 
Do góry