reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

CZesc dziewczyny! U mnie dzis katastrofa... Chyba mam zapalenie cycka:baffled: Zwijam sie z bolu i do tego mam goraczke... Zawsze pod wiatr! Odechciewa mi sie juz wszystkiego....:-:)-:)-(
 
reklama
witam na minutkę
Niech te 18 lat szybko mija;-)
Już jest ok z Piotrusiem, tylko ja mam maraton, gotuję laktator i butelki na jedynym "palniku" , który treraz mam. Mam nadzieją, że jutro już będzie zagojone i Młody będzie jadł z obu piersi.
Jedzonko na noc mamay ok 21, póżniej po 24/1 /2 i ok 6 więc, gdyby nie odciąganie byłby całkiem dobrze, a tak jest prawie dobrze.

Pozdrawiam i życzę jak najmniej wszelakich problemów.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie sierpniowe mamuśki!!! Żałuje bardzo, że dopiero teraz trafiłam na to Forum :crazy: A jest wspaniałe i tyle się można dowiedzieć :-D Czy mogę się także dopisać do Waszej grupy? Moja Maleńka urodziła się 9 sierpnia, pomimo, że termin miałyśmy na 30 lipca. Była przeterminowana całe 10 dni! :szok: Przez to bardzo schodziła jej skórka z całego ciałka ale już jest lepiej. Kąpiamy i smarujemy Oilatum :)
Dziś jestem wyspana, bo mała przespała w nocy ponad 5 godzin! :-D A na imię jej Liwia :) Pozdrawiam bardzo Was wszystkie i Wasze maluszki :)

Cześć Kochane :-)
U mnie kolejna nocka ze wstawaniem ok. 3 i ok 6 rano :-D
Uwielbiam mojego Synka że taki regularny się zrobił bo się przynajmniej wysypiam :tak:
I jeszcze jedno zaczynam uczyć Adriana samodzielnego zasypiania bo do tej pory musiał być utulony w moich ramionach :baffled:
I... nie zapeszając na razie się udaje :-D:-D:-)


A jak to robisz? Moja Liwka zasypia albo na rękach albo przy cycusiu i też chciałabym zeby zasypiała sama.
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny:-)
a u mnie pogoda piekna, jakis ostatni podryw lata, co z tego jak Adamus odsypia od rana noc , bo cos mu sie pomylilo i aktywny byl, do tego kupka szla pare godzin i strasznie jeczal,
ale ja o dziwo sie czuje ok,
posprzatane, uprane itd
a potem idziemy na chinszczyzne wszyscy:tak:

co do samodzielnego zasypiania to u nas narazie walczylam zeby karmic conajmniej co 2 godziny a nie czesciej,
teraz trzeba Maluszka przyzwyczaic ze ma sam zasypiac, bo on tylko przy piersi jak na razie

witaj kotecek16;-)
 
Witam popołudniowo.

Witam tez nową mame:-).
U nas pogoda typowo letnia wiec z rana polecielismy na miasto.Wprawdzie troszke nie wyspana bo mała od 23 do 1 nie chciała zasnąc pomogło spanie z mama i tatą :sorry2:.No i o 6 juz pobutka:dry:,ostatnio cos to moje dziecko mało sypia:angry::-D,ale jakos sie docieramy.Pozdrawiam cieplutko.
 
Witam się po długiej przerwie. Jesteśmy już w domu, ale tylko na przepustce. Nie mam niestety dobrych wiadomości o stanie zdrowia Maćka...:-(

Jak się ogarnę i małego to napiszę więcej!
Pozdrawiam Was wszyskie!!
 
Ja wrocilam ze szpitala bo juz niewytrzymalam z ta piersia... Niestety moje domysly sie potwierdzily- zapalenie...
Agusia trzymamy kciuki zeby bylo wszystko ok i czekamy na wiesci...
 
Witam się wieczorowo :)
Dziś miałysmy chrzciny, córcia była bardzo grzeczna, wyglądała jak mała księzniczka, jak wgram fotki to sie pochwalę :-D:-D:-D
Ciesze się że mam to juz za sobą, ale padam na twarz ufff....:sorry2:

Miłej niedzieli dziewczyny :tak::tak::tak:

Agusia, trzymam kciuki za zdrowie Maćka, musi być dobrze...
 
reklama
Agusia- bardzo mi przykro ale wierze ze z malym Maciusiem wszystko bedzie dobrze w koncu, musi byc!!

Mika
- dobrze ze masz juz chrzciny za soba, nie dziwie sie ze jestes zmeczona po imprezie:tak:

a ja wpadlam powiedziec dobranoc bo maluszek chyba zasnal wiec i ja powinnam

spokojnej nocy mamusie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry