reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam dziewczyny:-D
mala padla po 8 i wstala 0 1:30, pogrymasila do 2 i wstala o 6:-Dtakze nawet jestem wyspana:-D:-D:-D
ja chrzciny w przyszlym tygodniu:szok:
musze dac jakois rade:-D:-D:-D
mala wlasnie spi mi na rekach ale musze isc poodkurzac i zrobic szybciej obiad... trzeba korzystac poki spi:-D:-D:-D
zycze milego dnia wszystkim:-D

Witam
U nas pochmurno i brzydko zza oknem i pewnie dziś nici ze spaceru :-(
My chrzciny mamy jutro :baffled: a że robimy w domku to mam kupe robótki w kuchni, a nie bedzie za wiele osób ale mimo wszystko coś trza podac do jedzonka :tak:

Dziewczyny czy któras słyszałą coś o cytuje "rzekomym braku pokarmu", co trwa ponoć około tygodnia?:sorry:
mi mowila szwagieka pielegniarka... jaste taki okres kiedy pokarm zmienia zawartosc i dziecko nie dojada bo musi sie przyzwyczaic.... moja ma eraz taki czs ze wrzeszczy bo w cycku pusto a ona chce pic... daje jej flache dodatkowo:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dziendobry:-)u nas za oknem dzisiaj slonko ale chlodno jest.i pewnie slonko zniknie do poludnia:angry: a my sie dzisiaj wyspalismy jak nigdy.Amelka zjadla ok 20-21 i pospala az do 7 rano:szok:ja sie jaks taka czuje wymietolona-przyzwyczailam sie ze wstaje w nocy i chyba dzisiaj mialam za duzo snu;-):tak::-D
Amelka ostatnio nie spi za dnia tylko chce zeby ja oprowadzac po mieszkaniu i pokazywac rozne przedmioty a wczoraj to caly dzien gadala po swojemu no i potrzebowala kompana do tego wiec musialm z nia lezec i plotkowac hehe;-):-D:-D:-Djak juz sie nauczylam o jakich porach dnia mam czas na obowiazki to teraz d..a nic nie zrobione hehe na jutro mam gore prasowania;-):tak:
 
Witam sie rowniez,ja tez sie wyspalam jako tako,mala dostala butle o 21 marudzila do 22 ale obudzila mnie dopiero przed 2 w nocy i znowu o 6...po czym znowu pokimala z przerwami do 9,zjadla i znowu spi ale pewnie nie na dlugo bo ostatnio juz tez chce byc noszona i poznawac swiat co ja otacza wokol:-)
Nie mialam tesciowej pare dni w domu,bo miala wychodne ,przebywala w ten czas u znajomych i jakiz mialam raj! a teraz znowu sie paleta i patrzy tylko,ze ledwo wstalam przy kompie siedze...ehh...jeszcze tylko pare dni i w koncu sie jej pozbede.Nie moge sie doczekac:wściekła/y:Starsza pani musi zniknac ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja, nie spałam bardzo dużo, ale i tak lepiej niż wczorajszej nocy...

Ja stosuje te metode z siemieniem lnianym. Na 4,5 godzin przed ostatnim karmieniem pije kubek mleka(cieple lub zimne) z lyżką mielonego siemienia lnianego. Mleczko jest wtedy bardziej sycąe Niunia dluzej spi tym sposobem:)

Natt, fajny ten sposób, nie słyszałam o nim... może też wypróbuję..
 
Witam,
Rzadko ostatnio piszę, ale czytam Was prawie na bieżąco :)
Ja o chrzcinach jeszcze nie myślałam... a widzę że u was pełną parą przygotowania :)


Idę na śniadanko, bo moja smacznie śpi po śniadaniu :)
 
witam i ja,u nas katarkowo nadal tylko,że moje starsze dołączyły do najmłodszej koszmar jakiś:crazy:
moja w nocy ładnie spała wiec dzis nawet sie wyspałam,teraz tez spi juz od 9 wiec mam luzik
 
reklama
Hej!

Widzę, że temat chrzcin na pierwszym miejscu:-) My najprawdopodobniej będziemy chrzcili na początku listopada, bo teraz nie ma mojej mamy. Wraca dopiero pod koniec października, więc czekamy na nią. Chrzcić będziemy u moich rodziców, bo tam są warunki socjalne:-D Będzie obiadek, torcik, kawka i to wszystko.
 
Do góry