reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ania-Anglia jezeli tem.Ci sie utrzyma i masz drgawki do dzwon do lekarza i sie nawet nie zastanawiaj.Pozatym przy takiej gorącze to powinnas sie schłodzic.Wejz paracetamol i lec np.pod przysznic.Nie lez pod kołdrą bo to nic nie da.Wiem bo sama to miałam, tylko mi stan zapalny zrobił sie w układzie moczowym a Tobie w piersi.I nie martw sie antybiotykami mogą dac Ci bezpieczne dla dziecka jezeli karmisz.Ja biore antybotyki i karmie:tak:.
 
reklama
Nasza Kasia leży pod kroplówką, ma coraz silniejsze skurcze i jest pełna nadziei że w koncu dziś przytuli Miłoszka:))) Trzymajmy mocno kciuki za w miare bezbolesny poród :))
 
Nasza Kasia leży pod kroplówką, ma coraz silniejsze skurcze i jest pełna nadziei że w koncu dziś przytuli Miłoszka:))) Trzymajmy mocno kciuki za w miare bezbolesny poród :))

no to tylko jej pozazdroscić,że już cos powoli sie dzieje i oby już niedługo tuliła swoje maleństwo

a do mnie przed chwilką dzwoniła tesciowa i mnie wkurzyła i teraz siedze i rycze:wściekła/y:
 
Cześć
Julianka właśnie zasnęła to mam chwilkę do poczytania co tu słychać i przede wszystkim trzymam kciuki za dziewczyny które dzisiaj mają zamiar się rozpakować
 
dzieki dziewczyny za wsparcie - goraczka juz mi przeszla , piers boli ale co godzine scigam z niej pokarm i rozmasowuje ja.
Jutro jade do " Registration Office " zarejestrowac Roksanke i musimy jechac do Londynu :wściekła/y: zalatwiac paszport :no: ( normalnie masakra ze trzeba jezdzic do nich specjalnie z malenstwem ) bo beda nici z wyjazdu do polski .
 
Witam, ja znowu nieprzespana noc - już mam tego dosyć.

Fajnie, że u Kasi się rusza i mam nadzieję, że wkrótce przytuli Miłoszka.
Mam nadzieję, że Mitemil też będzie miała dobre wieści - nie może być, że ktoś jest na macierzyńskim bez maluszka.
 
reklama
Czesc Kochane i ja sie witam w dwupaku:-(
Dzis o dziwo bardzo dobrze mi sie spalo i tylko 2 razy poszlam do toalety:szok:
No to troszke znow sie ruszylo! Mam nadziejej ze Kasia i Mitemil dzis tez beda miec maluszki przy sobie!
No to Baska nam niespodzianke zrobila... Jeszcze wczoraj o 17 pisala ze u niej sie nic nie rusza:-D:-D
 
Do góry