reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

deli ;-) nasze dziewczyny prawie sie w tym samym czasie rodzily i ten sam rytm dnia maja ;-) moja tez dopiero co zjadla ale polozylam ja do lozeczka i poki co (tfu tfu)... pewnie nie potrwa to dlugo i skonczy na sie na raczkach u mamy ale chwilke mi da chyba odsapnac...

To fakt nasze prawie o tym samym czasie przyszły na świat i obie przez CC :-)
Moja się powierciła i zasnęła... Dalej śpi niespokojnie, ale mam nadzieję, że bez rączek będzie, bo pół nocy przespała na mnie :tak:. I dziś wszystko mam połamane :-(.
 
reklama
Anet ja od jakiegos czasu jestem jeden strzępek nerwów i nic mnie nie bierze ja wrzucam na luz 3xS nie działa, nerwy też,ale spróbuj każdy organizm jest inny.Mój D się śmieje ,że jak miałam pierwszy atak woreczka to mi podawali kroplówki całą noc bo zaczynałam rodzic i tak mi zaklajstrowali ,ze już chyba tylko nóż pomoże:crazy:


Chogata,to tak jak ja z tymi nerwami.....a tu jeszcze spokoju w domu nie ma,bo co innego jak siedze z corcia tylko,a co innego jak jest ich czworka.....wrr.....:angry::crazy:
 
Witam was wszystkie
Mam takie pytanie termin porodu mam na 27 sierpień ale wczoraj rano odpadł mi czop a czytałam że dzieje sie tak na kilka dni lub godzin przed porodem no ale u mnie jak narazie nic sie nie dzieje długo można tak chodzić bez tego czopa???
 
Witam
Ale super wiesci dwa nowe dieciaczki
No ale najwazniejsze to to zeby Kasia zobaczyla swojego synusia bo juz sie bardzo meczy tym czekaniem
Kasiu niech ci szybko pojdzie i Miloszek przyjdzie jeszcze dzis na swiat:-) Trzymam za was kciuki
Mitemil ty tez kochana badz dzielna moze i ty dzis urodzisz swoja ksiezniczke trzymam kciuki:-)
 
Witam was wszystkie
Mam takie pytanie termin porodu mam na 27 sierpień ale wczoraj rano odpadł mi czop a czytałam że dzieje sie tak na kilka dni lub godzin przed porodem no ale u mnie jak narazie nic sie nie dzieje długo można tak chodzić bez tego czopa???

Czop może odpaść nawet 2 tygodnie przed porodem, więc spokojnie trzeba czekać.
 

Witam i zmykam.
U mnie nadal nic. Ale cieszę się, że się kolejka posuwa, bo to znaczy, że i my mamy bliżej!
Trzymam kciuki za Kasię i Mitemil. Niech już się dziewczyny nacieszą dzieciaczkami.
Już się nie dołuje. I nie nakręcam. Trzeba swoje w kolejce odstać.
Jak tak dwie dziennie będą rodzić(brawo Basia i Megaczka) to kolejka się szybciej zmniejszy, prawda?
Ja dziś na KTG do przychodni. Ale pewnie nic ciekawego nie wykaże.

Miłego dnia życzę...postaram się wpaść wieczorkiem, sprawdzić frekwencje.
 
Ostatnia edycja:
WITAM SIE Z LEDWOSCIA
TEJ NOCY TO NORMALNIE UMIERALAM :no:, MOJA LEWA PIERS TAK MNIE BOLALA ZE CALA NOC WYLAM Z BOLU :-(, MIALAM GORACZKE PONAD 39 STOPNI :szok: I PRZY OKAZJI JESZCZE DO TEGO CALA SIE TRZESLAM Z ZIMNA :no: - A BYLAM PRZYKRYTA KOLDRA I DWOMA KOCAMI . DZISIAJ ZA TO CO CHWILE SCIAGAM POKARM Z TEJ PIERSI , A DRUGA KARMIE MOJA NIUNIE . JESTEM WYKONCZONA , A MOJA MAMA BEDZIE UMNIE DOPIERO W NIEDZIELE .
A PRZY OKAZJI BYLAM WCZORAJ Z ROKSANKA U POLOZNEJ I W CIAGU TYGODNIA SPADLA MOJA NIUNIA NA WADZE Z 2990 NA 2840 I ZOLTACZKA JEJ MINELA :-)
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUSIEK
 
WITAM SIE Z LEDWOSCIA
TEJ NOCY TO NORMALNIE UMIERALAM :no:, MOJA LEWA PIERS TAK MNIE BOLALA ZE CALA NOC WYLAM Z BOLU :-(, MIALAM GORACZKE PONAD 39 STOPNI :szok: I PRZY OKAZJI JESZCZE DO TEGO CALA SIE TRZESLAM Z ZIMNA :no: - A BYLAM PRZYKRYTA KOLDRA I DWOMA KOCAMI . DZISIAJ ZA TO CO CHWILE SCIAGAM POKARM Z TEJ PIERSI , A DRUGA KARMIE MOJA NIUNIE . JESTEM WYKONCZONA , A MOJA MAMA BEDZIE UMNIE DOPIERO W NIEDZIELE .
A PRZY OKAZJI BYLAM WCZORAJ Z ROKSANKA U POLOZNEJ I W CIAGU TYGODNIA SPADLA MOJA NIUNIA NA WADZE Z 2990 NA 2840 I ZOLTACZKA JEJ MINELA :-)
POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUSIEK

Ania-Anglia,to sciagaj kochana mimo bolu piersi,bo zapalenia mozesz sie nabawic....nie wiem czy juz sie nie przyplatalo,skoro masz goraczke......moze zadzwon po polozna lub lekarza jesli nie przejdzie.....
Trzymam kciuki,zeby przeszlo.....tez przez to przechodzilam i niestety bez antybiltyku sie nie obylo.....

a ja sie ulatnam na chwile-dluzsza,bo dzieciaki chca grac....milego dzionka zycze.....
 
reklama
Do góry