reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Ja tez juz powoli sie zbieram! Jeszcze prysznic i poleze sobie w wyrku! Bo usnac to jeszcze napewno nie usne:dry: Dobranoc kochane! Mam nadzieje ze do jutra sie przynajmniej jedna rozpakuje:-) Buzka
 
Dzień Dobry czy Dobry Wieczór powinnam powiedzieć wrrrrrrrrrrrr spać nie mogę i skacze po internecie to zaszłam i tu :-);-).Na mnie pełnia nie działa coś nic mała bryka jak szalona,ale nie to mnie obudziło tylko siusiu i komar ,pierwszy w tym roku bo u nas do 4 piętra cos nie chcą dolatywać i mieliśmy spokój a tu dziś pierwszy się napatoczył.

Mam nadzieję ,że już któraś rodzi ,bo coś parę dni zastuj w interesie sie zrobił;-):tak:.Nie ociągać się dziewczyny tylko do porodu:-p,Ja jeszcze z tydzień poczekam do przyszłego weekendu hihihihiihi
 
hej,
mowiłam że pełnia do d... tylko mi zasnąć nie dała po tak świeciła i to mi prosto w oczy :wściekła/y: za to jak ju z zasnełam to spało sie całkiem fajnie, już dawno takiej nocki nie miałam :tak:
Ania ja już sie też nie moge doczekać takiego wypadu:sorry2:
 
Hej:-).
A mnie całą noc cos głowa pobolewa i teraz też. Dawno tak nie miałam, w ciąży miałam spokój. Chyba sobie apap zapodam.

Ciekawe jak Kasia, czy coś w nocy się rozkręciło?
 
witam i ja z rana,do upy ta pełnia tylko spac nie mogłam,a do tego tak mi w nocy w kregosłupie szczykło jakby dysk wypadł i ledwo do kibelka mogłam,mam nadzieje,ze jakos rozchodze

ale cos Kasia sie jeszcze nie zameldowała??
 
Mi się dzisiaj śniło, ze byłam razem z Kasia na porodówce i ona już urodziła, a ja jeszcze nie, i kazała mi skakać na piłce:-). Moze sen proroczy miałam:-D


Wzięłam apap i położę się jeszcze, poczekam aż przejdzie. Kurcze, a juz zapomniałam co to ból głowy.
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry.
I co? Brak wieści od Kasi? Czyli to może być dobra wieść. Moja bratowa juz pojechała, zostałam sama, maż ma tydzień urlopu, więc jakoś damy rady, ale bez niej nie wiedziałabym jak dziecku obciąc paznokcie i zapuscić kropelki do noska. Super że była.
 
Czesc dziewczyny , ja takze jak zwykle nadal 2 w 1 :no: . Jak mina mi te 12 dni do konca terminu to chyba dostane na glowe :wściekła/y: , ja chce juz rodzic :angry::angry::angry: . Pogoda do du.. , szarowka za oknem a w domu niema co robic :no:
 
reklama
O Aneczka, to szkoda, bo myślałam że juz pojechała rodzić.
Dałam mojej małej smoczek do ssania zamiast piersi, bo mogła wisieć ponad godzinę i ciumkać i teraz widzę efekty. Nie chce jej się szeroko otwierać buzi i bola mnie od nowa sutki. Dzisiaj ma przyjść Super-położna więc się jej doradzę co zrobić.
 
Do góry