reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam niedzielnie!
Ja tylko na chwilkę wpadłam sprawdzić czy się coś "ruszyło" i widzę, że Basia się wyrywa:szok: Mam nadzieję, że jeszcze jej to jakoś powstrzymają ten tydzień, żeby mała była silniejsza.
Ja lecę do rodziców na obiad. Mama specjalnie gołąbki dla mnie zrobiła. Jak ją znam to z dwa gary i z jednym przyjadę do domu. :sorry:


Ps. Ani są the best!
 

Załączniki

  • 0042milosne(gify.city24h).gif
    0042milosne(gify.city24h).gif
    27,6 KB · Wyświetleń: 15
reklama
No wlasnie widze,ze coraz to ktoras dziekuje za zyczenia....nawet nie wiedzialam ze az tyle Anek na forum....:szok:

A gaz juz dotarl....obiad tez ugotowany i oszamany....:-D
A teraz chwila relaksu....ciekawe jak tam Basia?
 
Kurcze tyle nowych watkow,ze juz nie nadazam z czytaniem.....:szok:
Jak nadrobie na glownym to na innych mi sie nawarstwia....:szok:...i tak w kolko macieju....hi,hi.....:happy:
 
No wlasnie Aneczka i tak cie podziwiam ze dajesz rade do nas zagladac....ja to nie wiem jak to wszystko ogarne po porodzie.....:szok:
pewnie zajze od czasu do pory....juz mi szkoda...buu....ze nie bede nadazac....ale dzidzius wazniejszy,no chyba ze mala bedzie grzeczna jak twoja....:-)
 
Wlasnie,najgorsze sa te pierwsze dni w domu,niby sie czlowiek cieszy ze wyszedl ze szpitala,a jednak zanim sie zaklimatyzuje to troszke potrwa.....:sorry:
 
ulatniam sie....idziemy do kosciolka na 18-sta,wiec nie bedzie mnie przez dluzsza chwile....no chyba ze pozniej maz zajmie kompa.....:sorry:...to juz raczej wtedy mnie nie doposci....wrr....

Jakby co to milego wieczorka....:-)
 
reklama
cześć dziewczyny ja nadal w komplecie ,coraz ciężej mi z tym brzuchalem jutro kupie sobie tą herbatkę z liści malin może u mnie zadziała nie macie pojęcia jak mnie dziś moi chłopcy denerwują , dobrze że jeszcze chodzą do przedszkola a M w pracy na popołudniu ,zjadłam pół kulki lodów cassate a teraz mi jeszcze ciężej chyba teraz już do końca tak będę narzekać , idę przejrzeć inne wątki no i oczywiście podłączam się do życzeń dla AŃ .
 
Do góry