reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ja tez sie witam:-)

u mnie tez noc w miare ok, tylko 5 razy wstawalam ;-)
widze dziewczyny ze Wam sie spieszy do porodu, a Basia to juz wogole wyrwala sie przed szereg, mam nadzieje ze jej dzidzia jeszcze posiedzi sobie u mamusi;-)

Najlepsze zyczenia imieninowe Wszystkim Aniom!:-)

rowniez pozdrowienia od Megaczki dla mam , brzuszkow i maluszkow. Ona juz konczy z ta przeprowadzka, wizyte u poloznej ma we wtorek i da znac. Neta ma miec od 4tego.
 
reklama
jatez się witam niedzielnie po kilku dniach:-)
troszkę mi juz lepiej choć pełnej sprawności odzyskać już do porodu się nie da.
mąż pomaga ile może, mama juz wyjechała. czuję się na tyke dobrze ze dzis jedziemy na obiad do teściów którzy w restauracji go robią:szok:

za 7 dni odstawiam wszystkie leki które niwelują mi skurcze, ciekawa jestem co dalej:-) poprzednia córcia 2,5tyg po odstawieniu leków zdecydowała się na wyjscie:tak:

Pozdrawiam i życzę wszystkim ANNom miłej niedzieli:-D
 
Witam sie niedzielnie.....
Wszystkiego najlepszego dla Naszych Anulek:-):-):-)

Wczoraj nie mialam czasu zeby do was zajzec(ale widze ze wszystkie nadal w dwu- i trzy -pakach....hi,hi....), rano robilam przetwory z ogorasow,potem szybkie sprzatanko....no i wieczorem bylam na imprezce, roczku u kolezanki synka.....
Zasiedzielismy sie do pozna , a dzis cala jakas napuchnieta jestem...wrr....chociaz pogoda jak dla mnie super,bo sie ochlodzilo,a wczoraj to caly dzien padalo....:baffled:

A dzis nic nie mam w planach,siedze w domu,ciasto juz sie piecze,no i obiad tylko musze zrobic,ale to jeszcze chwilke....:happy::happy::happy:
Sempe dobrze ze ci troszke przeszlo....
Poczytam co wczoraj naskrobalyscie....
 
Dziękuje za życzenia :tak:

Mamusiaberlin nie wiedzialam że Ty tez Ania i do tego jubilatka dzisiaj STO LAT!

Ania anglia i Ann
przepraszam jakoś mnie się tak zapomniało :zawstydzona/y: mam nadzieje ze wiecej Anek nie przeoczyłam ;-)
 
Witam was wszystkie dziewczynki.Również składam najlepsze życzenia wszystkim Aniom!Ja dzisiaj mialam prawie bezsenną noc.Co godzine wstawałam, a to dlatego że męczą mnie skurcze od wczoraj chociaż do terminu mam jeszcze 3 tygodnie.Dzwoniłam do swojej gin i powiedziała ze to jeszcze potrwa bo skurcze sie pojawiają co jakieś pół godziny.Mam nadzieję że albo przejdą albo dzidzia zechce wyjść na świat.Życzę miłej niedzieli
 
Witam w niedzielne południe:-)

WSZYSTKIM NASZYM ANIOM ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA TAKŻE DLA MALUSZKÓW!!!!

Ja noc miałam straszą!!!!!!!!!!Wczoraj na tych imieninach się objadłam-delikatnie mówiąc:zawstydzona/y: a w nocy bolał mnie brzuch aż ryczałam i zwijałam się z bólu i miałam potworną zgagę:baffled::no: już mi lepiej ale dziś tylko delikatne jedzonko.....
 
Oj,Malinka to ci wspolczuje....bidulka z ciebie....
A ja ide zabrac sie za ten obiad....moj sie dopiero podniosl i pyta co jest dobre na kaca....bo wczoraj sobie troszke pofolgowal,a dzis sie meczy....hi,hi....:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witam nadal 2w1;-)
Wstalam dzis konkretnie spuchnieta (dlonie, stopy i zanik kostek) pomimo chlodu:baffled:

Wszystkim Annom zycze zdrowka, szczescia, spelnienia marzen, usmiechu i duuuzo milosci ;)
 
No to Ania,masz super....moj to nawet nie slyszal czy dziecko placze.....wrr....i pewnie teraz tez tak bedzie....:crazy:

A mi gaz sie skonczyl,czekam az maz przyniesie druga butle....
 
reklama
Do góry