reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Ciekawe czy Nasze Solenizantki imprezki imieninowe maja dzis?
okazuje sie ze Megaczka tez Ania- wyslalam jej sms z zyczeniami

Aneczka- ale Ci fajnie ze Juleczka taka grzeczna, a na dodatek maz pomocny:-)
ja sie przygotowuje na najgorszy scenariusz, tez nie mam pojecia jak moj sie bedzie zachowywal jak dziecko bedzie malym klopotkiem:confused2:
dlatego teraz staram sie spedzac milo czas razem, dogadzam sobie i jemu kulinarnie i wysypaim sie za wszystkie czasy
dzisiaj mielismy pysznego kurczaka na obiad , lody na deser
i spacer pod parasolem:happy:
 
reklama
Mewa dobrze ze korzystacie teraz z tego luzu bo juz niedlugo Wasze zycie sie diametralnie zmieni;-)

A ja dzis sie snuje bezczynnie po domu.:eek:
 
Wiem Mola ze sie zmieni, i chce jednoczesnie tej zmiany ale i boje sie

tez sie troche snuje po domu, od tygodnia na macierzynskim i odpoczelam i zaczyna mi troche brakowac akcji;-) no ale ze brzuch mnie ogranicza to sie poszwedam i znow na kanape z ulga:tak:

a Ty jak sie czujesz, opuchniecia minely bo czytalam ze to moze byc oznaka zatrucia ciazowego jak tak nagle sie pojawilo:confused2:
 
Ja tez nie pracuje od tygodnia i dokladnie tak jak Tobie brakuje mi "akcji":-D Puchne jak paczek od dawna ale dzis mnie to zdziwilo bo do tej pory bylam bardziej spuchnieta jak bylo goraco a dzis przeciez chlodek, ale nie martwi mnie to specjalnie bo juz sie przyzwyczailam do braku kostek;-)
Co do obaw to powiem Ci ze mam takie same odczucia:eek: Z jednej strony baaardzo bym juz chciala a z drugiej sie boje:baffled: Ale to chyba wiekszosc pierworodek tak ma;-)
 
Mola a co ty na forum jeszcze robisz??Uciekaj na porodowke!!:-D
Mewa pozdrow megaczke jak bedziesz z nia pisac:tak:
Pierworodka czy nie kazda urodzic musi:tak:Ta co rodzi pierwszy raz to chyba nawet ma lepiej bo nie wiec co ja czeka:tak:
 
to widocznie Ci sie woda zatrzymuje,
w ciagu 20 natepnych dni gwarantuje ze sie jej pozbedziesz:tak:
kto wie, moze nawet dzis albo juz jutro:-p:-)
trzymam kciuki Mola, nie jest latwo pierworodce na mecie:tak:

Megaczke juz pozdrowilam Kasia
A powiem Ci ze jak mi beda wywolywac porod bo przenosze a ty w terminie urodzisz to bedziemy rodzic w ten sam dzien!
 
Ostatnia edycja:
Mewa dobre. Nie przenosisz nie martw sie. Raczej ja przenosze bo to juz tradycja chyba ze do 3 razy sztuka. Ale skurcze mam ostatnio dosc czesto praktycznie codziennie wiec moze i dla mnie jest nadzieja:-D
 
Gon mnie gon stad Kasia! Moze mala w koncu poslucha Ciebie jak mnie nie chce:-D Wczoraj wysnulam wniosek ze nie chce sie urodzic bo nie ma wybranego imienia:-D
 
Mola to dosc prawdopodobna hipoteza:-DTez bym nie chciala sie urodzic bezimienna nic dziwnego ze sie obrazila na mamusie:-DNo to do dziela Mola masz cala noc myslenia przed soba
 
reklama
dziewczyny sorry że pytam na głównym ale któraś z was gdzieś pisała że ma wózek LOOLA chciała bym zadać jej kilka pytań więc proszę się odezwać , przeleciałam cały wątek" Wózeczki, łóżeczka i inne akcesoria " i nie znalazłam
 
Do góry