reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
hej dziewczynki
Ja od wczoraj od 2 w nocy leze w szpitalu ze względu na ta noge. dostaje zastrzyki w brzuch-bolesne jak cholera,ale chociaz noga mniej boli...
 
hej mamusie:happy: u mnie tochyba jednak zawsze pod gorke:-:)zawstydzona/y: z prawej cos wydoilam ale z krwia poszlo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: z lewej nic nie leci tylko sie ciagle zbiera(cieple oklady czy prysznic nie wiele pomogly-zlecialy 2 krople i tyle) juz wychaczylam tym bolesnym cycorem o sciane jak do kuchni szlam:wściekła/y::eek::szok:jak mnie deprecha zaczyna lapac to sobie tlumacze ze maluszek musi jesc wiec robie co moge.wierzcie mi jestem strasznie uparta(i dla tego ze szpitala wczesniej sie uprosilam o wyjscie:tak:) a teraz siedze i po kropelce pracuje nad uzbieraniem butli dla malej:eek: jakos do wieczora sie wyrobie:tak::baffled:ale cycorki to jednak bola....
no ale mala juz troszke spokojniejsza oszukalismy ja troche herbatka z kopru bo sasiadow pobudzila:-D:-D:-D:-D
 
cześć kobietki :-)
u mnie się dziś ochłodziło i chyba sobie później popada...
ja dziś poprasowałam pościel dla Majeczki, wykąpałam się i mam labę, a na wieczór umówiliśmy się ze znajomymi :-)
wszystkiego co najlepsze dla solenizantów życzę :-D
miłego weekendu :happy:
 
Witam i troche wiaterku podsyłam bo u mnie słonecznie ale wiaterak wieje i jest przyjemnie.

Basiu ,Rubi prosze przekazac jeszcze jedne zyczenia od e-cioci:tak:.

Azorek trzymam kciuki zeby sie udało z tym pokarmem.

No i zdrówka dla Julki zeby polepszyło sie na tyle żeby mogła w koncu w domku pomieszkac:tak:.

A ja dzis tak pózno bo musiałam poezec takich bóli dostałam jakby mnie w nocy ktos kijem po plecach obił:no: i do tego bóle brzucha jakby ktos wszystko na duł mi sciągał.Mam tylko nadzieje ze to nie bole porodowe bo na razie nic mnie nie boli:-).
Moze zajrze potem ale bede starała sie lezec.Buziaki.
 
Jasiek jeszcze raz dziekuje za zyczenia i calusy ;-)

Azorek ;-) a moze masz pozatykane kanaliki i dlatego nie leci? jak krew szla to bardzo mozliwe...
czy polozna nie moglaby podjechac i Ci tych kanalikow poprzetykac? uprzedzam ze boli jak cholera i sama osobiscie bym sobie tego nie zrobila ale przy obcej kobiecie glupio mi bylo wyc z bolu wiec tylko sobie posyczalam... niemniej jednak pomoglo bardzo!!!
 
moze nie powinnam tak oficjalnie ale na pozatykane kanaliki zamiast noworodka najlepiej sprawdza sie .........maz. Chyba nie musze tlumaczyc o co chodzi??;-)
 
reklama
Witam Sierpniówki!

i zapisuję sie do Waszego grona. Przyznam, że podczytuję Was już od pewnego czasu, ale jakoś nie miałam czasu żeby dołączyć. Teraz jestem na L4 i mam luz z pracą. Termin mam na 21 sierpnia, ale tak długo to chyba nie wytrzymam :sorry:. Mam zamiar rodzić przez cc tak ok. tydzień wcześniej, a czekamy na Amelkę. W poniedziałek idę do gina, bo 2 tydodnie temu moje maleństwo w 33 t i 2 d ważyło tylko 1600 g :-(. Stresuję się bo to strasznie mało.
 
Do góry