reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

czesc Kasia ;-)

nie stresuj sie! moja panna w 33tc wazyla 1850 a 2 tygodnie pozniej.....3220g!!! Twoja pewnie tez teraz mocno przybrala ;-)
 
reklama
Witaj Kasiu. Moze niepotrzebnie sie stresujesz bo waga z usg jest tylko orientacyjna moze miec blad nawet do 0,5kg. Zdarza sie ze i wiecej. Jesli jestescie szczupli z parnterem to i dziecko koloskiem raczej nie bedzie.
Zapraszamy do pisania:-D
 
Witam po wizycie w mieście, masakra, ale na dziś już lb.

Im bliżej sierpnia, tym nas więcej , to miłe, większa siła.:-D
 
dzięki za pocieszające słowa. Mam nadzieję, że to rzeczywiście albo cechy osobnicze małej, bo z mężem "wyrośnięci" raczej nie jesteśmy :sorry: albo przybrała przez te 2 tygodnie tj. pisze Rubi :tak:. Muszę doczytać jeszcze jak dodać suwaczek, bo jakoś nie bardzo wiem :zawstydzona/y:. Na razie lecę na zakupy, bo mam ochotę na spagetti, a nie mam składników tzn słoiczka z sosem:baffled: .
 
Witajcie sobotnio.
Rubi, Basiu wszystkiego naj dla Waszych pociech i smaaacznych torcików (też bym taki zjadła, ale niestety mam cukrzycę ciążową i się bardzo ograniczam ze słodyczami).

Azorek trzymam kciuki, żeby szybko przeszły te bóle i żebyś szybko o nich zapomniała.

w wawie duszno jest niesamowicie. jezdziliśmy po zakupki, zostawilismy samochód w cieniu i jak wrócilismy to komputer pokazywał 35 stopni, to ile jest na słońcu? maskara normalnie
 
Właśnie przyszło mi do głowy co by było jakby mi dzisiaj przyszło rodzić:baffled::eek::baffled:
Jak byłam w szpitalu w czerwcu i na zewnątrz było znośnie na sali nie dało sie wyleżeć... mam nadzieje że sierpień będzie ładny ale chłodniejszy....
 
Witam ponownie....ja wcinam obiad-tzn usmazylam sobie cukinie....corcia u sasiada,pluska sie w basenie z kolezanka.....a maz gdzies wybyl.....wiec mam troszke luzy :happy:
Ogorki zrobione,ale myslalam ze ducha wyzione w kuchni taka duchota( a okna pootwierane) przez to gotowanie sloikow....:eek:
Witam Kasie na forum....widze ze tez z Lubelskiego,to juz jest nas 3 sierpniowki....a jesli moge zapytac to z ktorej strony Lublina mieszkasz?
 
właśnie się zastanawiałam co mam upichcić na obiadek.
niestety nie jestem aż tak kulinarnie uzdolniona, żeby zrobić cukinię, więc muszę wymyślić coś prostszego ;-)

i mam pytanie do doświadczonych mamuś: właśnie zauważyłam, że zaczyna mi coś wyciekać z prawej piersi czy to ma coś wspólnego z rychłym porodem. ja chyba jeszcze nie jestem gotowa ;-(
 
Anitek to co wycieka to siara ale nie oznacza rychlego porodu, niektorym mamom leci nawet od 6ego miesiaca ciazy. Spokojnie to znak ze piersi przygotowuja sie do karmienia w koncu jestes juz na finiszu;-)
 
reklama
hejka dziewczyny ja tylko na chwilkę bo dziś nie mam czasu za wiele całą noc przespałam a o 7 rano bul brzucha mnie obudził ale wzięłam tabletki i przeszło ,a teraz dobrze się czyje
Azorek mnie na piersi pomagało kiedy pod prysznicem je masowałam i pomalutku odciągałam pokarm jak możesz to spróbuj skieruj ciepłą wodę na piersi i rozmasuj je być może tobie też pomoże mi tak położna doradziła i było ok.
NO I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTÓW
 
Do góry