reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Gratuluje Azorek... słodka ta Twoja kruszynka. Ja córeczke ujrzę za miesiąc...
Zdrówka życzę

Witam też pozostałe Panie i chciałabym rzucić temat!!!!!!!!!!!!!!!

Co sądzicie na temat pasów poporodowych i co o nich wiecie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie wszystkie sierpnióweczki.
Gratuluję z całego serduszka mamusiom, które mogą już tulić swoje pociechy ;-)
Podczytuję Was chyba od lutego, ale w związku z moimi obowiązkami zawodowymi nie miałam czasu poklikać z Wami. Teraz już jestem na zwolnieniu i mam więcej czasu, chociaż staram się kompletować rzeczy dla dzidziusia. Właśnie dzisiaj przyszło łóżeczko ;-)
Już niedługo zostaniemy rodzicami Mikołaja i cieszę się bardzo, że to będzie synek

Widzę, że większość z Was narzeka na upały, ja też ledwo zipię i mam nadzieję, że tym razem prognozy pogody okażą się sprawdzone i od niedzieli będzie już jedynie 20 stopni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witaj Anitek> Milo bedzie z toba popisac:-)Ja sie powoli rozpuszczam niby idzie wieczor a nic chlodniej sie nie robi. U mnie zalamanie pogody dopiero w niedziele wiec jeszcze jutro trzeba bedzie przezyc:baffled:
 
AZOREK prześliczna niunia jeszcze raz gratulacje , a my z M zastanawiamy się czy u mnie się coś ruszy w poniedziałek mój młodszy syn ma urodziny więc śmiałam się dziś że w sumie fajnie by było jak by urodziło się 20 , chociaż to dla maleństwa jeszcze trochę za wcześnie
 
Witaj Kasiu.
przez cały czas kiedy Was podczytywałam zastanawiałam się skąd masz tyle siły, żeby przy zaawansowanej ciąży biegać jeszcze za rocznym Matim i mieć na oku Kubę. Ja się zastanawiam jak ja dam radę, jak sie Mikołaj pojawi.
 
Anitek az jestem zaskoczona ze tak dobrze nas znasz faktycznie jestes na biezaco:dry:Jakos trzeba sobie dac rade sama czasem nie wiem skad biore sile ale wierz ze wieczorem padam i spie jak susel:-)Dobry srodek nasenny, zreszta juz polecalam
A jakie masz lozeczko, bo ja mam po Matim drewniane a zastanawiam sie nad turystycznym na poczatek bo latwiej byloby mi je przenosic:tak:
 
reklama
Do góry