reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

nie mogłam się powstrzymać z tym arbuzem.
Andariel u nas jest opcja że po macieżyńskim wraca się na 16 godzin tygodniowo, ale też nie chciałabym wracać. Pracę lubie bardzo, ale nie szefostwo.Poza tym nie mam tu rodziny i komu dzidzie podrzucę? A płacic nianio nie ma sensu. Pożyjemy zobaczymy.
 
reklama
ale to musi być niesamowite i cudowne, patrzeć na taką maleńką istotkę, przypominać sobie różne etapy ciąży, ruchy w brzuszku itp.... ja nie znam jeszcze tego uczucia, bo to będzie moje pierwsze dzieciątko;

witaj basiu! miło Cię znów "widzieć"!
 
ale powiem wam ze mala czesto miala czkawki jak w brzuszku byla i teraz tez ma przynajmniej raz dziennie...a podobno mialy sie wyciszyc te czkania:confused:ale teraz widze jak sie mala wiercioszka wywija w lozeczku jakie ruchy robila telepiac moim brzucholkiem hehe:tak::dry:
 
ale powiem wam ze mala czesto miala czkawki jak w brzuszku byla i teraz tez ma przynajmniej raz dziennie...a podobno mialy sie wyciszyc te czkania:confused:ale teraz widze jak sie mala wiercioszka wywija w lozeczku jakie ruchy robila telepiac moim brzucholkiem hehe:tak::dry:
a jak mała daje rade przy piersi? wszystko dobrze?
 
reklama
Do góry