reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No niezle rozwiazanie nawet nie wiedzialam ze takie robia, warte zastanowienia. Napewno Mikolaj bedzie zadowolony;-)
 
reklama
Ok, mężuś mnie woła, żeby mu pomóc. później jedziemy do znajomych, więc będę jutro.
miłego piątkowego wieczorku wszystkim życzę ;-)
 
Witam nową sierpniówkę :) ale widze że nie taka nowa ;-):-)
Azorek śliczna dzidzia !!

kurcze a mi się coś w nogę stało :-( nie wiem czy krzywo stanęłam czy co, ale boli jak chodze w kostce i leciutko jakby spuchło, nie mogę przejść kilku metrów normalnie bo boli i kuleję, a chciałam iść na cmentarz bo dziś urodziny mojej mamy i jak wracałam od gina to znicze kupiłam i kwiatki a tu ledwo człapię z pokoju do łazienki :-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Azorek - piękna królewna. Prześliczna.
Masz szczęście,że już ją tulisz. Gratuluję:)
U mnie jeszcze miesiąc...Ufff a tu takie upały,że głowa boli...
 
Hej! Nie dam rady teraz wszystkiego przeczytać złożył się mój laptop i mojego męża też:wściekła/y::wściekła/y: teraz jestem u siostry wdzę, że żadne maleństwo na świat się nie wybrało:tak:... U mnie ok.
Pozdrawiam ...
 
hej,
u mnie remont pelna para ruszyl, szkoda ze tak pozno :baffled::baffled: ale coz lepiej pozno niz wcale... niestety musze tez brac w nim bierny udzial bo nie ma mnie kto "przechowac" poza tym jednak nie ma to jak w domku :sorry2::confused::baffled::nerd::happy2:
pokoj malych nie bedzie jednak dzisiaj gotowy wiec dopiero chyba w niedziele zostane tam "przeniesiona"
to tak z nieuwsow ode mnie, poza tym wszystko po staremu, mlode szaleje, ja sie ledwo tocze, opuchlizna z nog juz nawet nie schodzi jak chodze to jest tylko wieksza - nic nie pomaga ale coz od doktorka uslyszalam ze jakies 2 tyg po porodzie wszystko wroci do normy:sorry2:,
no nic to milego weekendu dziewczyny zycze, bo pewnie nie wiele sie tu bedzie dzialo

aa zapomnialam dodac:
azorek, slodziaszek z tej twojej Amelki, jeszcze raz gratuluje, niech sie zdrowo chowa
miranda, tej frappy sama nie robilam, zdjecie z netu :sorry2:;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie dopiero teraz.......nadal w dwupaku....
Jestem padnieta,wrocilam z zakupow dopiero po 17-stej.i jestem zadowolona,wydalam troszke kasy,ale co tam i tak trzeba bylo kupic.....mam za to juz wszystko(oprocz klapek) do szpitala,wiec moge sie powoli pakowac.....:tak:
odwiedzilam pare lumpkow....no i poscilam tam prawie 70 zl....:szok:...ale takie fajne ciuszki byly ze nie moglam nie kupic.....hi,hi.....kupilam tez dres w calkiem niezlym stanie dla Gosi za 8 zl. i pare jeszcze innych rzeczy....
Odwiedzilam kolezanke i poplotkowalysmy sobie....hi,hi....
Wpadlam do firmy i przez tydzien od poniedzialku znow bede jezdzic ,bo maja spore zamowienie i nie daja rady....:sorry2:
No to chyba tyle....teraz padam,bo jak wrocilam to jeszcze poszlam na ogrod i cale wiadro ogórkow nazbieralam,no i teraz trzeba je zrobic....ale moze to juz sobie na jutro zostawie....:baffled:

Poczytam co tam u was sie dzis dzialo....
 
reklama
Rzeczywiscie cos cicho....zdazylam poczytac coscie naskrobaly przez caly dzien , a tu nikogo nie ma?:confused:

Witam BASIKE,widze ze ty tez z lubelskiego jestes...odezwij sie jeszcze,a gdzie bedziesz rodzic? W Lublinie? Bo ja tak,na Lubartowskiej....:-)

AZOREK,fajnie ze juz jestes,a dzidzia superowa.....juz nie moge sie swojej doczekac....:happy2:

PIWONIA,dobrze ze juz w sobote na swoje wracasz,zawsze to lepiej w domku,a moze i samopoczucie sie poprawi.....:tak:

RUBI,slyszalam wlasnie rano w telewizji o tej cysternie...mam nadzieje ze dobrze sie skonczylo wszystko....daj znac....

Witaj BASIU znow na forum,no i najwazniejsze ze nadal w dwupaku.....a te dwa tyg , to zleca szybko zobaczysz....:-D

A co do komarow i ich zabijania w nocy,to tez sie z nimi uzeralam,az zalozylam sobie tez siatke(jak ty Malinka) w okna i to w kazdym pokoju mam ,wiec teraz moga mi nagwizdac...hi,hi.....:-D:-D:-D

AGA,znow szpital zaliczylas? Bidulka jestes,uwazaj na siebie,no i dobrze ze juz wszystko ok....:tak:

Widze ze nastepna nowa sierpniowka do nas dolaczyla...witam rowniez ANITKA....:-)


 
Do góry