reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam o baaaaardzo wczesnej porze. Nie mogę spać, w nocy wstaje jeść, a rano mi w brzuchu burczy. Wypiłam inke z mlekiem, moze jeszcze chwile pospię. NO Kasieńka, nie pcham sie na podium, ale jakos się złożyło.
 
reklama
Dzien dobry!
Ja dzisiaj tez berdzo wczesnie dzisiaj na nogach.
Maz wlasnie pojechal do pracy.. i zrobilam mu sniadanko..
Zrobie sobie cos goracego do picia i wlacze jakis fajny film....

Pogoda tez fajniutka... slonko swieci...
Dzisiaj w planych zakupy w rossmannie dla baby..:-)
Milego dnia dla wszystkich mam...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam i ja, nawet dzis nie pierwsza:-DI znow pada, szlak mnie trafil jak wyjrzalam rano na dwor. Dzien slonce, dzien pada wrrrrrrrrr.
Miranda zartuje sobie i tak cos czuje ze troche szybciej dzieciaczki sie posypia:tak::tak:I nie zalezy to od zadnej z nas niestety.
 
Dzieeeeńńń dooobbbrrryyy....
I oby był dobry, bo jak nie to :wściekła/y::angry::no::szok:
Noooo...
U mnie też pogoda pod psem. Nie pada ale to tylko kwestia czasu.
Wczoraj mnie kuzynka z koleżanką wyciągnęły na spacer. Jak rano byłam to było mi za gorąco a jak poszłam z nimi to wręcz zmarzłam. Skutek : ból gardła od rana. Niech to szlag trafi!

Co do terminów mi na ostatnim usg pokazało bodajże 6 wrzesień:szok: Ale tak jak pisała Aneczka nie zwracam uwagi na ten termin. /I nie chcę podświadomie/
BO JA NIE CHCĘ BYĆ OSTATNIA!
 
Udalo mi się jeszcze pospać. Wiem Kasiu że ty tak nie specjalnie, a swoja drogą ciekawe jak to sie u nas posypie, nie chcebyć pierwsza!!!
dzieńdobry laski!
 
Dzień Dobry kobietki:-)
Spałam dzisiaj jakieś 4 godziny i chyba na tym koniec na dzisiaj:-( Może po południu dzieciątko się zlituje i da pospać.
A u mnie dzisiaj pogoda do d...:-) Zimno jak cholerka i wieje.
I cos mnie podbrzusze boli, chyba się za dużo wczoraj nałaziłam. Dzisiaj odpoczywam:-)
 
U mnie zaczęło padać...coś czuje, że tak będzie cały dzień. Idę się uwalić przed tv, może przysnę?
Miłego dzionka laski!
 

Załączniki

  • 487.gif
    487.gif
    34,8 KB · Wyświetleń: 12
dzien dobry!
ja od dłuższego czasu mam bardzo uregulowany sen. Do łózka ok 23:30, pierwsza pobudka 02:15, druga o 06:00 - 06:30 i juz po śnie... jak pośpię dłużej, to potem mam dzień rozbity... aż zdziwiona jestem, że jak wstaję o 7 to jestem wyspana :confused:
 
reklama