reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witajcie brzuchatki :tak:
ja dzis spałam w miare dobrze, kilkakrotne pobudki to już norma więc o tym w ogóle już nie wspominam a za oknem szaro i chyba nieprzyjemnie :baffled:

Nie dajmy sie, miłego dnia :tak:
 
reklama
Hej dziewczynki :)
U mnie też szaro i chmurnie :( a wczoraj już tak łądnie słonko świeciło a tu dziś znów lipa :(
Jadę zaraz do Gina :) jak wrócę to się odezwę, miłego ranka
 
Witam mamuśki w ten pochmurny dzień!

Dzisiaj znowu się nie wyspałam, chyba już się skończyło wysypianie, wstawałam chyba z 5 razy i od 7:30 leżałam i nie mogłam zasnąć :-(

Pogoda dzisiaj okropna jak wczoraj a do tego zimno jak na jesień. Zmykam poczytać zaległości.
 
dobry den ;-) a wlasciwie dobre rano ;-)

u mnie tez zero sloneczka i gruuuuuuuuuuuba warstwa chmur :-( gdzie to lato??? czyzby planowalo przyjsc jak juz rozpakowane bedziemy???
 
reklama
Do góry