reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
witam, i po wizycie mam suwaczek do zmiany. Wszystko dobrze termin cesarki na 21 lipca, resztę opisze jutro na odpowiednim wątku bo padam ze zmęczenia.
 
A to wy nie wiecie ze pierwsze miejsce juz dawno zarezerwowane przez Aneczke:-D:-D
Mika druga a zaraz potem blizniaczki:-DPodium zajete heheheh

no a ja tak myśle że życie nas zaskoczy i te nasze rezerwacje się nie potwierdzą tylko wszystko odwrotnie powychodzi :) Aneczka - ja ci oczywiście tego nie życzę - ale wesoło będzie jak po terminie urodzisz ;) tak dla przekory losu...
no własnie doczytałam że miranda chce (albo musi ;)) być przodowniczką...choć nie wiadomo kto się przed ten 21 lipca wybije - wszystko jest mżliwe i może ktoś, po kim sie nie spodziewamy w ogóle!!!
Miranda - czekamy na więsci od ciebie jutro
 
Ostatnia edycja:
o rany Miranda, to juz za 4tygodnie!!!!!:szok::-)
ja tam im pozniej tym lepiej ,nie pcham, sie a wrecz nogi zaciskam bo jeszcze duzo rzeczy do kupienia zostalo..;-)
Megaczka- nie zazdroszcze z przeprowadzka, zawsze jest przy tym zamieszanie no ale milo bedzie w nowym domku zaczac nowy rozdzial w zyciu:tak:
dobranoc Basia;-)
 
Dobranoc brzuchatki:-)I nie rodzcie jeszcze jednak niech kazda lepiej terminow pilnuje. A Aneczce dajmy pierszenstwo w koncu to moderator nie??:-D
Dobranoc
 
dziewczyny a ja mam taką prośbę -ukłon w strone moderatorek (ale tez naszą jeżeli chcemy coś sprawnie gdzieś odnaleźć) - piszmy we właściwych watkach, przynajmniej starajmy się...bo ja widzę ile jest przenoszenia - zwłaszcza o wyprawce czy np zdjęcia do odpowiedniego wątku - na razie jeszcze dziewczyny mają czas ale potem...


dobranoc!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alez dzisiaj naprodukowalyscie postow;-)

Ciekawa jestem bardzo w jakiej kolejnosci sie rozsypiemy. Na ostatniej wizycie wyszedl mi termin na 30 lipca a jak bedzie na prawde to sie okaze. Najwazniejsze zeby nasze maluszki byly gotowe do wyjscia na swiat:tak:

Ide poczytac inne watki spiochy;-)
 
Do góry