reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Aby wszystko bylo ok...to mozesz i w lipcu....mi raczej nie wyda.bo mam termin prawie na koniec sierpnia,na 24....;-)
No dobra spadam , bo mnie Gosia zameczy....hi,hi.....:-D
 
A to wy nie wiecie ze pierwsze miejsce juz dawno zarezerwowane przez Aneczke:-D:-D
Mika druga a zaraz potem blizniaczki:-DPodium zajete heheheh
 
damy rade... potem same wesole wiesci beda:-D

ach ja tez juz czekam na koniec lipca... potem to juz wola nieba:-D

i znowu mnie glowa boli:baffled:
masakra... niech ta pogoda sie ustabilizuje:angry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny na czerwcówkach polecaja czopki homeopatyczne Spascupreel na kolki a własnie robie liste dla mamy co mi m a w aptece dokupić i nie wiem czy warto?

ja myslę jak Kasia że nie ma sensu na zapas kupować...no chyba że potem nie bedziesz miała możliwości
mój też raczej nie miał kolek - parę razy się zdarzyła także też nawet jednego opakowania esputikonu nie zużyliśmy - zresztą nawet go jeszcze mam bo miał strasznie długi termin trwałosci :tak:a sorki aniaso- dopiero doczytałam dalej że nie bedziesz miała możliwości kupić :) no to faktycznie można coś mieć w razie czego - u nas ten esputicon się sprawdzał http://www.i-apteka.pl/product-pol-766-ESPUTICON-krople-5g.html

a naszym lekiem numer jeden pomagającym na cało zło ;) były czopki Viburcol - goraco polecam!!! http://www.doz.pl/leki/p5023-Viburcol_N
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja bym chciała urodzic w połowie sierpnia, wcale sie nie pcham na podium :-D. Pod koniec lipca mam przeprowadzke (ale nic nie będe musiała robić) i córeczke zapraszam na swiat w nowym domku :-D:-D:-D
 
Do góry