reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Witam się popołudniowo!
Miałam iść tylko po schab ale oczywiście pół miasta zwiedziłam. Za to w lumpku dziś cuda dla mojej córci znalazłam. I zostawiłam 38zł:-(
Zrobiłabym zdjęcie ale już wrzuciłam do pralki i piorę z pościelą i rożkiem. Wczoraj nic mi się nie pofarbowało to liczę że dziś też mnie to ominie, bo do zielonej pościeli różowe ciuszki wrzuciłam;-)

W końcu mam spodnie dla mojego dziecka, bo jak patrzyłam co tu do torby wrzucić to same bodziaki i żadnych spodenek i żadnych śpioszków. Ale dziś nadrobiłam....uff...3 pary spodni nabyłam w trzech różnych rozmiarach.
Także już tylko apteka mi została...
 
Ewelinko później się pochwal;p
a mnie coś muliło i głowa bolała wypiłam kawę to teraz mi duszno i strasznie:(
zaraz lecę po młodego to jakiś spacerek zaliczę;p
może lepiej będzie ech...
a mi mój zrobił pomidorową więc mam obiadek z głowy.
 
Ostatnia edycja:
Ewelinko później się pochwal;p
a mnie coś muliło i głowa bolała wypiłam kawę to teraz mi duszno i strasznie:?(
Aneczko ależ jak tylko wyschnie i wyprasuje (z tym u mnie gorzej) to wam pokaże, bo takie małe coś a mordkę mam uśmiechniętą do teraz:-)
No i jeszcze mi mój dziś powiedział że na któryś dzień w weekend zabierze mnie do Olsztyna to już w ogóle tryskam optymizmem:-D
Tylko uważaj Ania bo wiatrzycho dziś straszne...
Ja dziś obiadku nie mam...i nie robię. Szkoda czasu w garach stać.

To idę cosik porobić bo mnie dziś nosi:)
 
Ostatnia edycja:
reklama