reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Mi nic nie mowil o tym, wiec mam nadzieje, ze wsio okay
:-(To mnie teraz zasmucilas...

Nie chciałam Cię zasmucić, po prostu mi gin mówiła, bym dużo nie piła, już nie pamiętam czy uczula czy co innego było, bo to na samym początku ciąży mi mówiła, a nie chciałabym skłamać... wiesz jednemu zaszkodzi innemu nie... więc spokojnie
 
ja wczoraj jadłam wielkie ilosci owoców! 3kg arbuza, 1kg czeresni, brzoskwinie, banany do tego fasolka szparagowa i duzo wody gazowanej oczywiscie:-)

ostatnio to tylko kawa z mlekiem mi podchodzi i zbyszko 3limonki:-) niczym innym się nie napiję:no:
 
bez sensu! napiszę 1 post i juz muszę znikać:wściekła/y: musiałbym w koncu ten motorek z dupki oddać do warsztatu:-D to może zwolnie tempo zycia!

do usłyszenia
 
reklama
Do góry