reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Sierpień 2009

reklama
basia1807 super przybornik, widać że masz talent do szycia, ja to mam 2 lewe ręce do tego:-(

Ja już obiadek też mam zrobiony, tak jak wcześniej pisałam są knedle z truskawkami, zostało mi tylko trochę prasowaania ale narazie sobie posiedzę, chociaz córcia coś dzisiaj nie daje, kopie mnie w żebra że hoho ;-), zobaczymy ile wytrzymam przy kompie
 
A u mnie huśtawka pogodowa. Deszcz na zmianę ze słońcem. :wściekła/y:
Obiadu dziś nie robiłam i teraz głodna jestem jakaś. Zjadłabym coś ale sama nie wiem co:confused: Czyli ja dziś jestem taka sama jak pogoda...popieprzona.
Jedynie dziś trochę poprasowałam ale to wszystko. Niczym innym nie mogę się pochwalić niestety:dry:.
To idę może na jakąś zapiekankę czy coś... bo raczej nic dziś nie upichce.
 
Juz poprzatałam obiad ugotowałam i teraz siedze i już nie mam na nic ochoty... A na polu taka dziwna pogoda jakby zaraz miało lunąć deszczem mimo, że słońce świeci... Ach nic sie nie chce...
 
Moja znajoma pisała smsa ,że ma 3 cm rozwarcia (poszła tylko na KTG) i kazali jej zostać w szpitalu bo pierwszy poród trwał 45 min. i teraz się boją ,żeby w drodze do domu nie urodziła ,bo ona jak zwykle żadnych skórczy nie czuje i bólu.A dziś zaczął jej się 37 tc:-)
Lece z tego wszystkiego jakiegoś omleta z truskawkami ,zaraz wracam:-)
 
Chogata ale to tak wlasciwie ciaza donoszona, a swoja droga ja przy 3cm sie juz z bolu zwijalam to zazdroszcze jej mimo wszystko:-D
 
reklama
Do góry