reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Ech... no to już napiszę resztę. Mój jest kapitanem jachtowym. Jak wypływa to na tydzień minimum.:-( Właśnie się umawia na weekend majowy.
 
reklama
Ech... no to już napiszę resztę. Mój jest kapitanem jachtowym. Jak wypływa to na tydzień minimum.:-( Właśnie się umawia na weekend majowy.
to musi Ci byc cięzko... wiem cos o tym, mojego nie ma już 3 tydzien, tylko tak długie wyjazdy zdarzają sie rzadko jesli już to na tydzien... ale i tak cięzko jest..:baffled:
 
Mika75 - no właśnie nie dość, że jest ciężko, bo wyjeżdża i go nie ma, to ja jeszcze mu zazdroszczę!!! Bo ja też chcę!!! I w sumie jak mi się zsumuje tęsknota i zazdrość to świra dostaję. Ostatnio spałam w pokoju z dzieckiem, bo już mi odwaliło.
 
mój kiedyś też tak wyjezdrzał nie był go tygodniami ale na szczescie znalazł dobrze płatna prace na miejscu i jest co dziennie w domu dlatego wam nie zazdroszcze,

No tu tak nie będzie - żagle to i moja i jego pasja. Tylko on na tym zarabia a ja mam za małą wiedzę i nie mogę z nim pływać. To trochę skomplikowane. No i jeszcze teraz - jak leżę/siedzę w domu - WRRRRAAAAŁŁŁŁ no po prostu kiszka ze smalcem!!!! Buch, buch - pozostaje mi walenie pięściami w kołdrę, ale podobno mam nie wysilać się!!! WRRR :angry::crazy:.
 
No. jak każda porządna kobieta wysłałam go właśnie do sklepu. a co. ma listę 20 rzeczy. już dzwonil że czegoś nie może znaleźć :-D. Chyba się kawy napiję.
dziewczyny odwala mi. no po prostu tak mnie rozpiera energia ze k u r c z e nie wiem co ze sobą zrobić. a tu nocka idzie... nie nie, sexu nie będzie, zakazany w tej ciąży.
 
reklama
Do góry