reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
moja znajoma poszła na Booking jakoś tak w 11 tyg. I midwife zrobiła wszystko wg. procedury, umówiła ją na usg w 15, a dziecko już w 10 nieżyło....
 
Edzia ja mialam usuwany zab niedawno nie bylo problemu ze znieczuleniem, a jak masz ubutek to lepiej go wylecz bo tylko klopotow mozesz sobie narodbic, w ciazy zeby psuja sie szybciej:angry:
Ja tez ide spac i tak dlugo dzis zabalowalam. Dobranoc
 
super te linki dziewczyny co podałyście - własnie ogladam :-)

Aga ja cie normalnie uwielbiam - zawsze w dobrym humorze, słoneczko stale u ciebie swieci i zawsze dostrzegasz pozytywy sytuacji. U ciebie szklanki są chyba do połowy pełne, co?

Dobrej nocy mamuśki!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej! A ja dziś witam sie pierwsza :)
Cały mój dom jeszcze śpi a ja coś nie mogę... poza tym siusiu nie pozwolił mi spokojnie poleżeć :baffled:
MIŁEGO DNIA KOBIETKI :-D
 
ja witam trzecia... dzis pogoda nie zaspecjalna... wczoraj u nas taka mgla ze nic przed soba sie nie widzialo... ale nastroj mam super wiec nie narzekam

dziwczyny pytanie nie potrafie wstawic buzki i zmienic posobu pisania.... co sie moglo stac?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
WITAM SIE Z RANA PO SNIADANIU I UCIEKAM MIESZKANKO OGARNAC....DOSTAŁAM DZISIAJ WYNIKI Z WR JEST UJEMNY I 10 PKT (TO CHYBA DOBRZE):confused: A Z TOXOPLAZMOZY IGG BĘDA JUTRO
 
Do góry