reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

i jeszcze ciocia mnie zlapala na skypie, ona troche z takich meczacych jest:angry:
o rany, ale sie zmeczylam gadaniem z nia...

chyba juz nie bede wam narudzic tylko cieply prysznic wezme, kakao wypije i spac pojde:tak:

Trzymajcie sie dziewczynki cieplo
:-)
 
reklama
Aga,
a w Irlandii to standardowe te badania na cukier?w ktorym tygodniu?
Miranda a nie wiesz czy w Anglii robia standardowo? Bo jak nie to sobie w Polsce zrobie.

A co do badania na HIV to tu sie robi standardowo, oraz chyba na 7 wenerycznych chorob na samym poczatku ciazy :-)

A zeby wam troche cisnienie podniesc to aborcja jest robiona w Anglii na zyczenie, legalnie i bezplatnie do 24 TYGODNIA!!!!!!
 
mewa mi robia te badanie na cukier bo babcia byla diabetyczka i mam je juz umowione na 20 maja....to 26 albo 28 tydzien chyba jakos tak
ze aborcja legalna to ja wiem

aaaa i na hiva tez badanie standardowe u nas i jakies tam te weneryczne zdaje sie tez
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no wiem kasia i bardzo mnie cieszy ze nie bede musiala tej okropnej glukozy pic
a ja dzis sobie zamowilam 4 ksiazki stephena kinga i grahama mastertona
Na ksiazki grozy cie wzielo?:wściekła/y::wściekła/y:
Na temat aborcji lepiej sie nie wypowiadac:angry::angry:Jak ktos nie chce dziecka niech sobie tylek zaszyje a nie potem dziecko zabijac:angry:
badanie na cukier ochyda, u nas sie robi tak miedzy 24-26 tyg wcale mi za tym nie teskno:wściekła/y:
 
reklama
Do góry