reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

hej dziewczyny... bylam czoraj u gina i mam jakies bakterie w moczu... mam globulki i jakos saszetke... nie badal mnie do kontroli za trzy tygodnie... mam za to okropne zawroty glowy bo morfologia niska... ale u mnie to nic nowego... od dziecka mecze sie z anemia. i mdli mnie okropnie
 
reklama
Hej dziewczyny!!
Dziękuje za wsparcie - ale wam stracha napędziłam:zawstydzona/y:przepraszam ale się pewnie denerwowałyście.
Opowiem jak to było od początku.
Jak tylko przestałam z wami pisać to spakowałam wszystkie książeczki ubrałam się i przyszedł mój mąż z pracy więc (za waszą radą)pojechaliśmy do szpitala,jechaliśmy ponad 30 min bo jakiś korek był na drodze.No w szpitalu jak zawsze nie można było nikogo znaleść napotkaną pielęgniarke poinformowałam o całej sytuacji a ona na to że jest dziś tylko jeden ginekolog-położnik ale teraz ma operacje i musze czekać bo on tak do mnie nie wyjdzie a skończy mioże za jakieś 2 godziny,chyba że będe czekać na doktor Piwowarską która będzie tu po 20 jak skończy dyżur w prywatnej przychodni.(ja właśnie do tej doktor piwowarskiej byłam umówiona na po 18 ona też jest ginekologiem-położną)Szlak mnie trafił że w szpitalu jestem i nik mi nie pomoże:crazy::wściekła/y::no: stwierdziłąm że lepiej pojade do gabinetu i może wpuszczą mnie wcześniej.Ale co-myliłam się jak na złość były same starsze baby i żadna franca nie chciał manie puścić-oczywiście powiedziałam dlaczego chcem żeby mnie wpuściły-głupie baby aż się poryczałam na tej poczekalni-a mój to myślałam że je tam rozniesie !!!!!!!Ale w końcu się doczekałam.Zbadała mnie z szyjką macicą i dzidzią wszystko ok nic nie znalazła a szukała długo aż w nogi zmarzłam:baffled: zrobiła usg a maluszek szalał na całego i znowu za głowe się łapał:tak:śmiałam się bo tak śmiesznie rączką do nas machał-doktorka powiedziała że nam grozi że go tak podglądujemy he he ;-)Ale uspokoiła mnie mówiąc że dzidziuś jest ok że wszystko wpożądku.Ale mam leżeć i zero wysiłku.W razie jak będe się źle czuła to mam przyjechać.Ale noc to miałam nie przespana:no: jakoś nie mogłam zasnąć dopiero nad ranem miałam spokojny sen.
 
nooo miałaś cięzki dzien.... ale odetchnęłyśmy razem wszystkie z ulgą że wszystko dobrze, naprawde sie bałysmy oby nie było juz takich niespodzianek...:tak:
 
teraz to sie dzieje... co chwile ktoras ma klopoty... moja kuzynka tez cos nie tak ale nie chce o tym pisac... dzisd idzie do innego lekarza... moze da znac a chodzi do tej co mi wczesniejsza ciaze zawalila i dzieki ktorej juz by mnie na swiecie nie bylo.... ale tacy to sie maja... nikt sie nie przyczepi co ona robi... po tym wszystkim dostalam immunoglobuline a ona poronila i nic nie dostala.... czyscila ja u siebie w gabinecie nie w szpitalu... a teraz znowu klopoty z dzidziusiem
 
oj Malinka to był dzień pełen wrazeń nie dziwie sie,że nie mogłaś zasnac spokojnie,najwazniejsze że skończylo sie na strachu teraz musisz bardziej uwazac,żeby sie to juz wiecej nie powtorzyło
 
Witam sie i ja deszczowo :wściekła/y:. Dobrze ze w pracy jestemw taka pogode, przynajmniej mi dnia nie szkoda. Nie mysle o straconych spacerkach itp.

Malinka ciesze sie ze wszystko dobrze sie skonczylo. W domu mialam wczoraj jakas awarie neta dlugo nie moglam sprawdzic co z toba ale najwazniejsze ze juz ok. Wspolczuje wczorajszego stresu, ale teraz wypoczywaj i dbaj o siebie - zeby juz nie bylo powtorki z rozrywki ;-)
 
oj Malinka to był dzień pełen wrazeń nie dziwie sie,że nie mogłaś zasnac spokojnie,najwazniejsze że skończylo sie na strachu teraz musisz bardziej uwazac,żeby sie to juz wiecej nie powtorzyło
Tak wiem.Ale z kąd to krwawienie ani nic nie nosiłam no tak uważam nic mnie nie bolało.A weekend to już wogóle mało co robiłam bo mi się nie chciało:zawstydzona/y: A tu masz taka chucham i dmucham a jednak coś nie tak:no:
 
Malinka to super ze takie wiadomosci nam piszesz:-)
a co do bab to chyba wszystkie takie...stare dewoty:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: myslą ze młoda to moze poczekac:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

ja dzisiaj nie najlepiej zaczęłam dzień najpierw ortodonta a pózniej badania WR i TOXO i nie wiedzialam ze to takie strasznie drogie:szok: WR co prawda tylko 10 zł ale TOXOPLAZMOZA 65zł:wściekła/y: paranoja:baffled: do tego ortodontka skasowała jeszcze 80zł i wes tu bądz mądry:crazy:
 
reklama
Do góry