reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Fakt dziewczyny forum jest jak serial telewizyjny:-) wciąga tak samo ale cóż ja np jestem na l4 już od początku grudnia równo 3 miesiące a że muszę sie oszczędzać już od początku to dla mnie jak zbawienie:-) ale z moich obserwacji wynika że na niektórych forach ciężarówek tego nie widać tak jak u nas;-)

tak, tak!! forum wciaga bardzo!! wczoraj mialam kilkugodzinna przerwe w dostawie internetu to az mnie nosilo w domu ze nie moge sprawdzic co sie dzieje na BB!!
 
reklama
taszka74 dziękuję ślicznie za przepis:) Jest tak prosty, że ośmiele się go dzisiaj zrobić dla mojego solenizanta ;-) On frytki lubi więc powinno mu smakować. Idę się ubrać i wyruszam na miasto w poszukiwaniu wołowiny na te steki. Może mu jeszcze mały torcik kupię. Jak urodziny to urodziny, co nie?
Malinka super że już wszystko ok. Ale zmykaj mi od tego kompa i idź leżeć:crazy: Przynajmniej 3 dni teraz ani palcem nie kiwnij! Jasne! No.
To lecę dziewczyny, choć pada. Jak wyszło opowiem wam jutro;-) Trzymajcie kciuki bo ze mnie kucharka początkująca:sorry2:
 
Witam się z rana :-) właśnie wróciłam i pomimo złej pogody mam wspaniały nastrój. Chyba dlatego, że mój pojechał dziś autko odebrać i w końcu będę miała Alfe tylko dla siebie :tak:.
Po za tym na porannych zakupach weszłam do Figo - sklep dziecięcy. I znalazłam śliczne łóżeczko z lwiątkiem. Więc jak będzie lwiątko to je kupie :-) do tego jeszcze te małe ciuszki pooglądałam i gęba mi się cieszy :-).

Malinka już wczoraj czytałam, że u ciebie dobrze. Cieszę się bardzo. Strach był, ale dobrze, że tylko na nim się skończyło :tak:.

A teraz idę na śniadanko :-).
 
reklama
mnie chyba trzyma ta codziennie rano wypita cytryna,dobra sprawa i na wzmocnienie
ja o 11 robie sobie wychodne,dziadek przyjdzie do młodszej,starsza bedzie w szkole,a ja sobie fryzjera zalicze mam na dzieje,że dzisiaj sie uda
 
Do góry