reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

ale miałam dzis sen, masakra jakaś, sniło mi sie że mój miał wypadek samochodowy i widzialam go całego we krwii jak myslicie co to znaczy? juz sie boję bo mój na wyjeździe akurat..:wściekła/y::crazy:
 
reklama
Efe a masz już mięsko:confused:
Mika chyba za dużo o tym wcześniej myślałaś a że my mamy takie dziwne sny w ciąży to ci się przyśniło
 
Ostatnia edycja:
Gosia bedzie dobrze,ale po przeczytaniu twojego posta musze poprosic lekarke żeby sprawdziła u mnie bo ja też mam upławy i sie wystraszyłam deczko
 
hej, u mnie od rana pracowicie. pralka mi padła więc piorę w półautomacie teściowej... roboty przy tym masa bo i prania przy dziecku dużo... ale cóż poradzić. lepiej tak niż ręcznie;-)

O, i na 5 miesiąc na suwaczku wskoczyłam:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry