reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Cześć dziewczyny!

Dzisiaj mam dobry humor, bo mój M nie pojechał na zjazd i mamy cały dzień dla siebie :) Słoneczko ładnie za oknem świeci i pewnie wybierzemy się na spacerek.

Co do badań, to jestem umówiona 26.01 właśnie na zbadanie kości nosowej i przezierności, będzie to początek 13 tygodnia, lekarz wielokrotnie powtarzał że to bardzo ważne badanie bo później już się nie da tak wszystkiego dokładnie pomierzyć. Trzy razy mi powtarzał żebym nie zapomniała przyjśc :-)
 
reklama
Dzień dobry :-) U mnie też dziś słonko od rana, od razu samopoczucie lepsze, aż mi się chce tańczyć :-D
kaskax25 ja mam podobnie bardzo chcę mieć dziewczynkę i śniła się już 2 razy dziewczynka, malutka śliczniutka dziewczynka i ubieram ją w czerwoną sukienkę a na włosach wielka kokardka :-D raz tylko śniło mi się że był chłopczyk ;-) nasza podświadomość szaleje :-)
Spokojnej niedzieli wszystkim :*
 
Cześć dziewczyny, natknęłam się dzisiaj na ciekawe urządzenie, które mnie naprawde zaciekawiło. Wszystkie się tak martwimy, czy z fasolkami wszystko ok, żyjemy od wizyty do wizyty. Po 12 tc można żyć spokojniej. Mi jeszcze sporo brakuje, ale Wy macie już 10 tc i więcej... A po 12 tc można sluchać tetna płodu w domku:happy: Oto co znalazlam: Detektory tętna płodu - Detektory tętna płodu dla ginekologów, położników i położnych oraz do użytku domowego Wiedziałyście, że coś takiego jest? Może warto zainwestować chociaż w to za 189 zl z wyświetlaczem. Ja się nad tym poważnie zastanowię. Może słyszalyście już coś na ten temat?
 
Witam

ja po wczorajszej akcji nie mam dzis najlepszego samopoczucia nic mi sie nie chce a jutro znow trzeba isc do pracy... niestety w Białymstoku słonce nie swieci.
mi wydaje sie ze bede miala dziewczynke Zuzanne Julię ale po wczorajszym jakos sie boje o tym myslec choc tak naprawde nic strasznego sie nie dzialo moj nastroj wynika chyba ze spotkania bylego lekarza ktory sie na mnie obrazil i zamiast spokojnie mi wszystko wyjasnic zapytal czy chce zostac w szpitalu bo on sie w szpitalu lepiej czuje a i mam isc na zwolnienie bo po co wogole pracowac w ciazy przy usg byl wyjatkowo niedelikatny gdyby nie sympatyczna pielegniarka ktora mi potem wszytsko wyjasnila pewnie zlozylabym na niego skarge... ale po co sie dodatkowo denerwowac...
Maz chodzi na mnie troche zly ze prawie caly czas leze ze przeciez ciaza to nie choroba i co ma byc to bedzie ale ja sie tak strasznie boje...
jedno dobre udalo mi sie wstawic suwaczki ;-)
Pozdrawiam
Monika
 
reklama
Hej laseczki,
u mnie też kiepski dzień, rano o mało co nie zemdlałam pod prysznicem, bardzo się wystraszyłam

Mam do was pytanie odnośnie naszej listy
Co mam zrobić z osobami, które wrzucają tu jeden post lub dwa a potem znikają? wpisywać czy nie? W sumie nie ma o nich żadnego info oprócz suwaczków z tyg. ciąży
 
Do góry