reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Leila83 ciesze sie ze z twoja fasolka wszystko w porzadku. W moim labolatorium krzywa kosztuje kolo 15zl. A test robi gin ale chyba tak kolo 12tyg podczas usg nie powinien brac za to zadnych dodatkowych pieniedzy, przeciez to jego obowiazek.:tak:Ale za wizyte niezle zaplacilas:no:Wiedza jak kasowac.
 
reklama
To moze ja sie wypowiem. U nas w naszej wspanialej Polsce dobre witaminy osztuja jakies 40-50zl, zelazo lepszej jakosci tez nie jest tanie, rachunek prosty.
Dobre witaminy, czyt. zalecane przez naszych lekarzy..........
 
no i w takich sytuacjach ciesze sie ze nie jestem w polsce niestety,,...
ja musze brac aspiryne 75 mg codziennie i nawet za to nie place....ide do lekarza i bore recepte i mam za darmo:)wszystkie leki...

ech........

...............
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja dla odmiany place za duphaston na miesiac 120zl, chcialabym tak jak ty nie placic ale to nie u nas, w Polsce nie ma nic za darmo...........:baffled:
 
No ja wlasnie swojego M wysylam gdzies dalej bo tu zarobki marne a zyc trzeba. Nie wiem jak sama sobie poradze z dzieciakami ale taka sytuacja mnie dobija. Jak wyzyc z trojka dzieci za 2000zl???A i to nie zawsze.:baffled::no:
 
ha kaska skad ja to znam:) i moje dziewczyny juz byly wieksze.....maz pracowal po 12 godzin ....a teraz ....8 godzin.....ja w domku sobie siedze.....choc dorabiam czasem i jak moje plany dobrze pojda to bede miec super prace.....i nie planuje powrotu.....gdzie ja z 4 dzieci do polski...o nie...zylismy tak w mieszkaniu 39 metrow kwadratowych z dziadkiem na jednym pokoju w 5 osob....masakra....tutaj mamy wynajety duzy dom.....i mialabym z tego zrezygnowac? o nie....
 
reklama
No niestety w Polsce ciężko... Jak tak dzisiaj wydałam tyle kasy to zaczęłam się zastanawiać czy damy sobie radę. Oprocz wizyt u lekarza, badań, ewentualnych leków trzeba jeszcze kupić tyle rzeczy dla dzidziusia, a potem na bieżąco wydatki na pewno maleć nie będą. Ale i tak nie mogę narzekać. Cieszę się, ze oboje z M pracujemy. Bez tego to pewnie nawet nie zaczylibyśmy myśleć o dzidzi.
 
Do góry