reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Cześć Dziewczynki i Fasolki :)
Dawno mnie tu nie było....
Byłam dziś na kontroli. I wszystko jest ok :-D mam jeszcze uważać na Bąbelka i na siebie ale poza tym jest świetnie :-)
Bejbik ma już 12 mm i serduszko mu tak szybciutko bije ;-)
Pozdrawiam serdecznie Was!!

P.S. Lekarze z nami na jednej porodówce by zwariowali :-D
 
reklama
Muszę się wypisać dziewczyny :sad:

Za bardzo się cieszyłam... Byłam pewna, że wszystko będzie dobrze, że sierpniu będę miała małe cudo. Wierzyłam, że wszystko będzie dobrze. Głupia zastanawiałam się nad płcią, nad rodzajem kołyski, wózka...
Dzisiaj zaczęłam lekko krwawić, pojechałam do lekarza.
Serduszko już nie bije...
Dostałam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie, nie wiem jak to przeżyję, ale na pewno teraz wiem czego chcę w życiu i na pewno będziemy jeszcze kiedyś się strać.

Trzymam za was kciuki mamuśki, dbajcie o siebie, a ja będę może zaglądać.
 
Szkoda mi tylko tego malucha, już mu serce biło, kostniał kręgosłup.
Straszne, ale to choroba dzisiejszej cywilizacji, jestem młoda, więc mam jeszcze dużo czasu.
Teraz dobrze wiem, że można się spodziewać najgorszego.
Dziękuję za wsparcie dziewczyny, miło było z wami pisać przez te tygodnie,
buziaki
 
sonita ja niestety mialam tak trzy razy......tylko ze u mnie nie wystapily krawawienia wogole( poza 1 razem gdzie wlasnie krawawilam)...i dowiadywalam sie na usg kontrolnym....ech.....nieprzyjemne uczucie......
 
jestem w szoku....co jest? :confused:tyle sie teraz słyszy o poronieniach u mnie w rodzinie byly juz cztery...i nie znane przyczyny....powodzenia sonita
 
reklama
Do góry