reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
dziewczyny...dlatego was ostrzegamy......nie chcemy straszyc tylko uczulic kochane....wszystkie ktore przez to przeszly rozumieja....

kaska the best w podawaniu linkow hehheheh:) piatka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe... jestem super wyszukiwarka.
Podkreslam to co powiedziala Aga uwazajcie dziewczyny, tylko ze nie wszystkiemu da zaradzic, niektore rzeczy po prostu sie dzieja...:no:
 
dokladnie.....dzieja sie bez naszego pozwolenia...ech....czasem zycie rzuca nam klody pod nogi.....

nie no sonita dlaczego bys nie znalazla?skoro ja znalazlam a bylam zielona to nie jest tak zle:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze tylko jak dzieje sie to raz to pal licho, jakis przypadek, ale jak dzieje sie po raz ktorys to jest to juz wkurzajace i diabelnie niesprawiedliwe:no:
A ja glupia ludzialam sie ze zadnej z nas to juz nie dotknie...................Ryczec mi sie az chce.......Tak strasznie mi przykro:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry