reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

aga_irlandia urodzilam 2 chlopakow z zadnym nie jadlam slodyczy a jestem lasuchem, takze aga jest nadzieja. Niestety teraz znow mi nie smakuja:baffled:
 
reklama
No wiem ale tak jakos nie mam przekonania ze urodze dziewczynke, wole sobie wmawiac ze bedzie syn, w razie czego bede miec mila niespodzianke;-)
 
hehe ja nigdy nie wiedzialam co bedzie dopiero na porodowce dowiadywalam sie:):):)

ja jestem ciekawa czy to naprawde dziala ze jak sie wspolzyje przed owulka to dziewczynka a jak w owulke lub zaraz po niej to chlopak:) my teraz na chlopaka ale powiem szczerze ze nie bardzo pamietam jak wspolzylismy na nasze corki hehhehe bo to juz bardzo dawno temu bylo....nie wydaje mi sie zeby to tak bylo:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wiesz aga moj termin to taki przyblizony bo jeszcze u lekarza nie bylam jutro sie okaze dokladnie a cykle mam nieregularne, ale moje chlopaki poczely sie w owulacje takze nie wiem czy ta hipoteza jest prawdziwa czy nie.
Teraz nie mam pojecia skad sie wzielo to malenstwo i kiedy, tylko pamietam kiedy mniej wiecej mialam owulke i tak sobie obliczylam. Bo z okresu to bym musiala w lipcu urodzic ale w to raczej nie wierze. Jutro usg okaze sie
 
Witam dziewczyny... Ja dopiero z łóżka się podniosłam, bo teraz nabrałam sił... Błoge lenistwo nawet obiadek do mnie przyszedł... I śniadanko oczywiście...
 
reklama
Do góry