reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witajcie dziewczyny po przerwie :-), wyjechałam do domu na święta a tam rodzinka internetu nie ma i na odwyku byłam 2 tygodnie :-D Przykro mi było czytać, że niektóre z nas straciły swoje dzieciaczki :sad:
U mnie na razie wszystko dobrze, przed wyjazdem byłam u ginekologa, zrobił mi usg i wyznaczył termin porodu na 5 sierpnia (podobno już serduszko biło, ale ja oczywiście z przejęcia nic nie widziałam).
Pozdrawiam gorąco i kolorowych snów życzę wszystkim sierpnióweczkom.
 
reklama
Hej laski!
Ja jestem trochę "przy kości" więc nie widać różnicy, choć ja ją czuję;-)
Mam gorszy problem i proszę was o pomoc.
Otóż nie wiem jak wy, ale ja jeszcze nikomu nie mówiłam o mojej ciąży. No oprócz mojego najukochańszego:tak: Boję się, że to jeszcze za wcześnie /8 tydz. 4 dz./. Ale jestem taka szczęśliwa, że w końcu nam się udało, że chciałabym to wykrzyczeć całemu światu! Poradźcie coś :) Mówić czy nie? Kiedy wy powiedziałyście?
 
Hej! Wróciłam od lekarza, termin wyznaczyła mi na 1 września. Dzięki Sonita, pani Pilarska jest naprawdę super. USG mam 21 stycznia. Ja zamierzam właśnie powiedzieć o ciąży w tym terminie, to będzie akurat dzień babci i zaraz po tym dzień dziadka, więc taką planujemy z mężem zrobić im niespodziankę:) Być może będę miała też zdjęcie z USG, to od razu im pokażę. Sonita czy Ty dostałaś zdjęcie z pierwszego USG?
 
Zeberka cieszę się, że szybko sobie poradziłaś i jesteś zadowolona.
A zdjęcie pewnie, że dostałam, Ty też dostaniesz!

Na pierwszym USG byłam w 6tyg. na wydruku było widać tylko pęcherzyk, ale tydzień temu jak pojechaliśmy do Swissmedu, bo była niedziela, a ja miałam obawy, że coś jest nie tak, to tam ginekolog zrobił USG penetralne i mam dzidziaka na zdjęciu, widziałam serduszko i wszystko :cool2:
Więc jak będziesz 21, to domagaj się penetralnego, mnie pani nie chciała 'męczyć' i zrobiła tylko na brzuszku i nie było wiele widać.

Chciałabym zrobić taką książkę pamiątkową i zbieram wszystko, a dwa USG już mam do kolekcji :blink:
Patrzcie jakie fajne albumy są:
BABY ART ZACHOWAJ WSPOMNIENIA ALBUM PROMOCJA (503698082) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kochane, na przeziębienia najlepsze są naturalne witaminy. Polecam dużo warzyw i owoców, herbatki z miodem i/ lub cytrynką. Przy poważniejszych infekcjach radzę wybrać sie do lekarza. Lepiej samemu nie eksperymentować , bo 90% dostępnych w aptekach leków na przeziębienie nie jest dla ciężarnych!!!!!
 
Cześć kochane Sierpnióweczki :-) Strasznie dawno mnie nie bylo, ale udało mi się przeczytać wszystkie posty.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!! :-)

U mnie niestety pod górkę :baffled: Zaczeły się mdłości. Gadałam już nawet z kibelkiem ;-) Ale najbardziej martwią mnie wyniki krwi i nieustający stan podgorączkowy (37,2 - mierzone pod pachą). Mam obniżoną hemoglobinę, glukozę na najwyższej granicy i liczne bakterie w moczu :baffled: Nie wiem co mi jest. Z przeziębienia została mi tylko wydzielina w gardle (trochę ropna). Dziewczyny, czy Wy też macie jakieś stany podgorączkowe? Już zaczynam podejrzewać, że nie są one u mnie związane z przeziębieniem. Kurcze, staram się dbać o siebie, dużo leżakuję i wypoczywam, ale czuję się masakrycznie osłabiona. Idę w czwartek do internisty. Tak sobie podliczyłam, że od samego początku ciąży jestem przeziębiona. Strasznie to źle wpływa na mój nastrój. Ciągle chodzę podminowana, senna i nie do życia. Boshe, to i energicznej żony. Ja w sumie też siebie nie poznaję. :-(
Sorry jeśli marudzę. Siedzę w pracy i mam trochę czasu na myślenie.

buziaki.
 
czesc
temperatura w ciazy moze wahac sie od 37 do 37,5 stopnia i jest to zupelnie naturalnie
czasem wczesne ciaze objawiaja sie tak jak przeziebienie
mnostwo dziewczyn przechodzi przeziebienia na poczatku ciazy gdyz czasem organiz jest bardziej oslabiony i podatny na infekcje w zwiazku z tym ze niestety gospodarka hormonalna na poczatku szaleje:)
 
Agus, dzieki za odpowiedz. Ale czy to nie jest tak, ze to tylko podstawowa temperatura (ta mierzona w pochwie przed wstaniem z lozka) moze byc w ciazy wyzsza? Bo na necie wszedzie pisza, ze tu chodzi o PTC, a nie o temp. mierzoną pod pachą. Juz głupieje... :baffled:
 
reklama
Do góry