reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

a co do zachcianek .... uwielbiam słodycze - a teraz na czekoladkę patrzeć nie mogę. najgorsze, ze smakuje mi ... sól :szok: a wiem ze nie wolno, o woda sie odklada. dziwne te zachcianki :-)
 
reklama
koti to wlasnie uroki ciazy:) mozna pozwolic sobie na cos co normalnie budzi zdziwienie hehhe
ja na slodycze tez nie bardzo....za to miesko i takie konkretne smaki i owszem...a nie przepadam za miesem heheh
 
Zeberka8 jak pójdziesz jutro tam do poradni, to pewnie USG będą chcieli zrobić jak najszybciej, aby zobaczyć, czy jest pęcherzyk, czy wszystko dobrze.

Ja teraz USG mam na 16tego stycznia, ale to już wcześniej się zapisywałam, a pierwsze USG miałam bez zapisu, bo i tak nie było miejsca, pani doktor poleciła mi przyjść z rana i zrobiła raz dwa, wtedy dzidziek miał 5mm :-)

Ogólnie zauważyłam, że w tej poradni kobiety w ciąży są na I miejscu :-) i nie muszą dokońca przestrzegać wszystkich zasad, ja byłam już chyba 4razy u doktor, miałam USG, a dopiero teraz na 16tego się zapisywałam w rejestracji.

Przepraszam, że nie napisałam Ci adresu przychodni, ale sama nie mogłam go znaleźć, ale na pewno sobie poradziłaś.

Najlepiej jakbyś jutro z rana zadzwoniła i wypytała kiedy dr Pilarska zaczyna przyjmować, rejestracja jest od 11tej, ale gdyby Pilarska przyjmowała np. od 9tej, to wtedy przyjdź jak najszybciej, przepuść ludzi czekających do niej (którzy już siedzą) i wejdź po nich mówiąc, (jakby pytali) że jesteś w ciąży i rozmawiałaś z doktor telefonicznie, sprawdzone ;-D

Podaję numer:
660 88 37
 
Aga wiesz kiedy zorientowałam się że coś jest nie tak :) ... byłam z M na kolacji. Jadłam już deserek - sernik z sosem truskawkowym i przegryzałam go frytkami (które kradłam M z talerza). Były pyszne z sosem truskawkowym. Jak wróciłam do domu to zrobiłam test :-).
 
Witam
ja też jutro ide do lekarza i mam nadzieję, że wszystko bedzie dobrze nie wiem czy zobacze serduszko bo już sie pogubiłam w tych opisach i liczeniach może ktoś mi podpowie 6 tydzień 2 dzień od poczecia czy serduszko będzie czy nie?
co do pracy to też nic nie powiedziałam bo jest za wcześnie zobaczę co jutro powie lekarz potem jakoś sie wezmę w garść i przeprowadzę męską rozmowę. u mnie sytuacja jest o tyle gorsza, że od 1 listopada zmieniłam prace i praktycznie jestem nowa...
miłej końcowki niedzieli
Monika
 
Dzięki Sonita, jutro zadzwonię, zobaczę czy uda mi się rano coś załatwić, bo od południa pracuję. Ale jak nie jutro, to pojutrze już na pewno. Pozdrawiam!
 
Fasolka 27 ja też nie mam łatwej sytuacji.Niedawno zmieniłam stanowisko..na lepsze. nie pracuje z moim szefem w jednym biurze na szczescie. ale najpozniej za mies juz pewnie bede musiala mu powiedziec. martwi mnie tylko jedno ... czy bede miala gdzie wrocic, bo nie usmiecha mi sie szukanie pracy znowu.

Acha Fasolka ja byłam ostatnio na usg i według aparatu był 6 tydzień i 3 dni - liczone od @ i serduszko było już widać :). Co prawda według moich obliczeń i gina to był 7 tygodzień i 3 dni od @, ja mam długie cykle 32 dni. gin stwierdził że dlatego pewnie usg podaje wczesniejszą ciążę, bo później doszło do zaplodnienia przez ten długi cykl.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej Dziewczyny!
Hehe ja mam tak samo- jak wcześniej byłam wielkim łasuchem na słodycze i nie potrafiłam sobie odmówić czekoladki czy jakiegoś ciacha tak teraz w ogóle mnie na słodkie nie ciągnie, a na sam zapach czekolady mnie mdli....
Hmmm...czyżby to miało oznaczać, że będzie synek?? u mnie to chyba dwóch :)

 
Ostatnia edycja:
reklama
no coz.....ja licze strasznie na synka ale co zrobic:) przeciez nie wymienie jak urodzi sie dziewczynka hehehhe....
jak pamietam z moimi dziewczynami w ciazy za kazdym razem inaczej przechodzilam,mialam inne zachcianki i inaczej brzuch wygladal....a rodzily sie dziewczynki:):):)
tak wiec....trudno stwierdzic:) my teraz planowalismy chlopca ale co z tego bedzie zoabzcymy:)
 
Do góry