reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Dziewczyny skoro rosna nam juz te nasze brzuszki moze bysmy zalozyly watek ze zdjeciami naszych brzucholkow. Co wy na to czy moze jeszcze za wczesnie?:-D
ooolccciaaa jak fasolka, odezwij sie bo nie tylko ja sie o was niepokoje:tak:
Wszystkim przeziebionym mamciom duzo zdrowka, moja rada duzo cytrusow to samo zdrowie i bomba witaminowa. :tak::-D
Pozdrawiamy i zyczymy udanego sylwestra.:-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie,
dzisiaj byłam na USG i lekarz potwierdził ciążę. :-) Niestety na razie widać tylko pęcherzyk - a miałam nadzieję, że będzie już pikać serduszko.
Cały czas nie mogę uwierzyć swojemu szczęściu. W listopadzie miałam laparoskopię i usunęli mi torbiel i ogniska endometriozy. Przygotowałam się na długie leczenie i problemy, dlatego wciąż nie mogę uwierzyć, że udało się tak szybko.

Gratulacje dla wszytkich mam!
 
dzis bylam u lekarza ;-) na 5 stycznia mam na usg morfologie i inne badania;) Lekarz powiedział że czuje już powiększoną macicę i obrzmiałe piersi.. Nie mogę się doczekać poniedziałku;) szczęśliwgo roku dla wszystkich mam ;-) dla nas bedzie ten rok wyjątkowy;) pozdrawiam;-)
 
Zobacz załącznik 106815

wszystko ok.dzieciatku serduszko bije.ciaza strsza troszke i dzis wedlug usg jest 8 tydzien i 6 dzien...nastepne usg 14 stycznia.....ciesze sie strasznie

WSZYSTKIEGO DOBREGO W PRZYSZLYM ROKU WAM ZYCZE KOCHANE OBY NASZE WSZYSTKIE CIAZE PRZEBIEGLY BEZPROBLEMOWO I SIERPIEN OBRODZIL W ZDROWIUTKIE DZIECIACZKI......
WSZYSTKIEGO DOBREGO:):):)
ja pewnie dopiero jutro zajrze...milej zabawy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki z okazji Nowego Roku życzę Wam wszystkim (i sobie też :-D ), aby nasze brzuszki pięknie się powiększały, żeby nasze maleństwa rosły zdrowo i bez żadnych problemów. Żeby jedynym problemem w ciąży były dylematy czy zjeść śledzia czy tort :-) i abyśmy w sierpniu zachwycały się pięknymi maleństwami, które wyrosną z naszych fasolek :-)
 
Dużo zdrowia i uśmiechów
Pisków, wrzasków i zabawy moc
Radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku
Porozrzucanych wszędzie klocków
Przytulenia okrąglej główki
I uścisków małych rączek ,
a narazie cierpliwości i wytrwania w
chwilach zwątpienia.
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU

dev216prs__.png
 
Wszystkiego Najlepszego w 2009!!! :-)

P.S. Cieszę się że Was tu znalazłam. Ja sobie leżę i leżę a mąż dookoła mnie skacze. Także martwi się o Fasolkę...

Jeszcze raz Najlepszego!!
 
Najlepsze życzenia w Nowym Roku! :-)

Ja spędzam Sylwestra trochę w łóżku, trochę przed komputerem.
Od Świąt mam wyjątkowo paskudną anginę, niestety skończyło się antybiotykiem :-(
Dopiero od dwóch dni czuję się lepiej. "Lepiej" - mdłości mam od rana do wieczora, a przy tym niesamowite wprost zachcianki kulinarne!

Martwię się strasznie o moje maleństwo... A jak pomyślę że będę tak martwić się jeszcze 7 miesięcy, to jestem trochę podłamana. Co zrobić żeby być dobrej myśli??
 
reklama
Do góry