reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Witam,
Ja także man termin na sierpień :)
Gratuluje wszystkim i mam nadzieje, że będziemy się tu często odwiedzać i pisać co u naszych Maleństw.

Pozdrawiam
 
reklama
witam deli :-)
aga_irl- zastanawiajace jest ze tu w Polsce powiedzieli jej ze maluch nie zyje od 34 tyg, a w Irlandii w 37 wszystko bylo ok... Mi sie wydaje, ze to troche malo mozliwe, aby dziecko tak dlugo nie zylo ( a wiec od 34)... Po pierwsze babka by sie przekrecila, w koncu 6 tyg to mnostwo czasu i na pewno przez taki czas dochodzi do dosc powaznego rozkladu ciala- a wiec zakazenie organizmu i smierc matki w takim wypadku wg mnie gwarantowana. Mowi sie ze nie powinno sie chodzic dluzej niz 2 tyg z obumarta ciaza-cos w tym na pewno jest...
a jesli chodzi o ruchy-6 tyg to takze mnostwo czasu by zorientowac sie ze dzieciatko sie nie rusza- ja rozumiem jak kobieta nie wyczuwa ruchow niecaly 1 dzien i okazuje sie ze jest za pozno, ale nie 1,5 miecha...
W moim wypadku w ogole dziwna sprawa-istna zagadka, nic nikt nie wie, i raczej nigdy sie nie dowiemy dlaczego stala sie taka tragedia. Jeszcze 5h wczesniej, zanim uslyszalam ze Antosi nie bije serduszko, wszystko bylo ok-mialam ktg i usg- obydwa w normie...Sama wiec widzisz-po prostu zasnela...

oj napisalam dosc niejasno- w moim wypadku -czyli chodzilo mi o nasza Tosie...
a co do tej biednej Dziewczyny-czy badania posmiertne wskazaly ja jakos przyczyne obumracia plodu??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam dziewczyny.. widze dosc nie przyjemny temat;(( szkoda mi tez dziewczyny, z drugiej strony troszke dziwie sie , bo przeciez jak w tak zaawansowanej ciąży mogła nie czuć ruchów maluszka?;/ tym nardziej przez TAK DŁUGI okres czasu jakim było 6 miesięcy.. ;( no nic, lece spac, usg na 5stycznia juz nie moge sie doczekac;) slodkich snow dla mamuś i fasolek;*:) pozdrawiam szczegolnie nowe mamusie;)
 
dzieki andzia za odpowiedz.....no mnie tez to troche dziwi...nie wiem czy ustalili przyczyne smierci.....ja mam a nia kontakt tylko na forum a tak nie chce jej pytac....moze jest jeszcze za wczesnie....ona miala jakies nawrotowe zapalenie ucha i brala ontybiotyki jakies 2 tygodnie chyba....przed porodem....
szkoda mi jej....ale tez wydaje mi sie to niemozliwe...
w Waszym przypadku tez widac cos sie stalo i nikt nie wie.....moze tak mialo byc....nie potrafie sobie wyobrazic co musieliscie przechodzic....
mam tylko nadzieje ze mi sie uda tym razem.....oby wytrwac szczesliwie do konca i urodzic tego upragninego synka.....ech.....
 
No ja tez mam nadzieje ze uda sie i Tobie i mi i nam wszystkim :-)
U mnie cala ciaza z Antosia przebiegala wzorowo, idelanie i gdyby nie taki dramatyczny final to zyczylabym kazdej kobietce tak wspanialego noszenia ciazy. Teraz cos czuje , przynajmniej jak do tej pory wszystko przebiega identycznie ta ciaza tez bedzie tak ksiazkowo noszona, mam jednak ogromna nadzieje, ze tak jak idealnie noszona tak idealne bedzie takze samo rozwiazanie...
Troszke jestem zaskoczona-odbieram to moze jako znak (chyba zaczelam wierzyc w te znaki)-ze na sierpniu 2009 duzo jest babeczek po przejsciach...Moze to znak ze wszystkim tym z przykrymi doswiadczeniami, oraz tym, ktore na cale szczescie ich nie posiadaja sie uda:tak::-D ogormnie w to wierze:tak:
Dobranoc babeczki-cos czuje ze dzis szybko nie zasne:angry: ale tak to jest jak sie spi do 11, a i w dzien od snu sie nie ucieka :-) wstalam dzis po 18 i czuje sie jak Mlody Bog-chyba Macka zattrudnie by mnie troszke zmeczyl-hehe :-)
 
Juz sie obrazilam :-D zartuje oczywiscie:-) ja takze od kogos go podkradlam :-)
dobranoc babeczki :-)
Ojej jak dobrze ze wzielam sobie urlop do poniedzialku :-)
 
reklama
Do góry