reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

Bede trzymac kciuki. Pewnie masz czesto badania na cukier? Jestes na jakiejs diecie?
Mi na szczescie w ciazy nigdy nic nie dolega, zagrozenie poronieniem juz raczej minelo, ronilam zawsze na poczatku, takze nie martwie sie o to juz.
Mam nadzieje ze teraz to juz wszystkie szczesliwie donosimy nasze dzidziusie:-D
 
reklama
NIe mam często, właściwie dopiero raz na przyswajalność cukru, to z piciem tej słodkiej mazi, następnę dopiero w 24 tyg. Właśnie to mnie martwi że tak żadko, za niecałe 2 tyg. będę mieć usg i wizytę z położną wiec sie wypytam o te badania. Ale sądzę że normalnie będą sprawdzać w krwi.
 
W obcym kraju troche ciezko z tymi badaniami. Ja tu bym po prostu prywatnie zrobila sobie takie badanie u nas kosztuje okolo 20zl. Ale tam to wszystko jakies pokrecone.
 
ja już powiem dobranoc bo filmek na polsacie oglądam:-) ale jestem zawiedziona trochę bo on jest na podstawie książki którą jakiś czas temu czytałam i już początek się różni:baffled::wściekła/y:
 
witam dziewczyny i od razu dobranoc mowie tym ktore sie poszly relaksowac:-)
ja chyba Jjako ostatnia STO LAT PIWONIA I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO pozycze:-)

ciesze sie ze wszytko u was dobrze dziewczyny, tylko te bolace brzuszki:-( moze to niestrwanosc po prostu?

patrzylam sobie na linki, niektore juz mam dawno w ulubionych ale twoj Roksana dopiero dodalam, super jest!

pogoda jest straszna po prostu dzis, nawet na basen sie nie moge zmusisc zeby isc choc mam z 3 minuty na piechote:no:
wogole sie straaaasznie czuje niewyraznie od rana, chyba przez ta pogode ,:dry: nie dosc ze mam niskie cisnienie samo w sobie a kawy pic nie moge bo mi wzdecia powoduje,
tak jak ty Anet zelaza mam za niski poziom
to jeszcze to chyab ogolnei jest barometr niekorzystny bo mnie jakby glowa boli
a moze po prostu zmierzla jestem dzis:nerd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry