reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

reklama
Cześć dziewczyny. Podczytywalam forum od jakiegoś czasu, ale dzisiaj się oficjalnie do Was dopisuje. Mam na imię Asia, to moje pierwsze dzieciątko.
W poniedzialek byłam na USG, dziecko ma 3,22 cm, widziałam bijące serduszko, niezapomniane wrażenie! :-)
 
ja już nie moge się doczekać, co mój lekarz powie, tzn. czy na pewno jestem w ciąży(2 testy pozytywne), no i który byłby to tydzień :happy:
a jak z pracą, w domku czy może na L4?
 
Wiem jakie to uczucie :-( Ja zaczynałam od lipcówek ale okazało się, że ciąża jest młodsza. Wszytko będzie w porządku, lekarz na pewno powie który to tydzień. Ja będę pracowała do końca kwietnia, tak ustaliłam z kierwoniczką, chyba, że będę się źle czuła, ale jestem dobrej myśli, bo teraz bardzo dobrze się czuję, mdłości minęły i jest super :tak:.
 
Witam
co do zwolnień to moja lekarka nie proponowała ja nie pytałam mój poprzedni lekarz sam proponował zwolnienie wiec co lekarz to obyczaj
poki co chodze do pracy bo jakos tam mnie tak nie mdli w domu nawet masło mi dziwnie pachnie. co praeda dziś mało brakowało a była by awaria ale jakoś udalo mi sie poodychać i chęć na pawika przeszła.
jesli chodzi o rzucanie sie ciazy na glowe to mam to samo chwilami brakuje mi slow i nazw a ostatnio na pytanie jaki miałam wczesniej kolor włosow odpowiedziałam "6" nie wiem co to miało znaczyc ale jakos tak mnie zamroczylo i palnelam nie wiem co...

słodkich snów
Monika
 
zobaczę, co mój lekarz na to, ale jeśli zaproponuje mi zwolnienie to na pewno pójdę.
zresztą wszystko okaże się w sobotę
już tyle nie myślę, bo siwe włosy przybędą :tak:
 
reklama
Kurcze :sorry2:

Ja też zawsze miałam lewą pierś większą, a teraz jak się kąpałam to patrzę, że prawa większa, może coś w tym jest :laugh2: Chłopiec!
 
Do góry