reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

mój mąż też mi "usługuje" i jest mi z tym bardzo dobrze....:-D
pytam się o lekarza, bo w sumie 1 wizyta przede mną, tzn potwierdzi czy to na 100% ciąża no i przy mojej pracy w markecie chętnie bym sobie poszłana L4, ale może jeszcze trochę poczekam. zobaczę co sam powie...
 
reklama
Na pewno będzie to co już jest, teraz to już nie bardzo mamy wpływ na płeć :-) ale fajnie się doszukiwać przesłanek, że to akurat wymarzona dziewczynka:happy:
 
cześć dziewczyny;-)
mam pytanko a propos zwolnień lekarskich-czy któraś z was siedzi już w domu na L4?
co mówiłyście lakarzom, żeby wystawili zwolnienie? a może sami z siebie je dawali?
Ja jestem na L4 od początku. Lekarz sam pytał, czy potrzebuję zwolnienie. Moja koleżanka chodzi do tego samego lekarza i był zdziwiony, gdy powiedziała, że na razie nie chce. Można powiedzieć, że wręcz ją namawiał na to zwolnienie. Przypuszczam, że oferuje zwolnienie wszystkim, które miały problem z zajściem w ciążę i korzystały z metod wspomaganego rozrodu.
 
ja niestety nie mam takich doświadczeń za sobą
to moja 1 ciąża (mam nadzieję), żadnych poronień (tfu tfu) i zaszłam właściwie po paru miesiącach starań
ale zwolnieniem bym nie pogardziła

a w jaki sposób właściwie poznać, że się poroniło?:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
izabels skoro pierwszze to bez roznicy....a tak jak u mnie...hmmmmm.../chcialabym chlopca i pracowalismy na to aby byl chlopiec ale co z tego bedzoe to sie przekonamy.....zreszta.....po 3 corkach moje szanse na chlopca sa jak trafic milion w totka heheheh

izabela przede wszystkim nastepuje krawawienie...to objaw ze cos sie dzieje....poza tym sa rozne formy poronien niestety...jak chcesz sie czegos dowiedziec to wrzuc w yszukiwarke i poczytaj...ja nie chce tu zasmiecac watku:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam Mamy sierpniowe :)
Od jakiegos czasu Was podczytuję - ale czekałam na USG ;)
Jestem juz mamą dwuletniej Anielki - teraz wszyscy nam życzą synka jako, że w rodzinie mało facetów - ale mi jest wszystko jedno - byle by było zdrowe :)
 
Do góry