reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2009

nie ni zszywac mozesz ale mowi sie zeby nie zszywac niczego jak masz na sobie to znaczy np, jak ci sie guzic urwie przy spodniach to zdjac spodnie i przyszyc a nie byc w spodniach i przyszywac na sobie o to mi chodzilo

nie powinno sie pokazyc na sobie np.jak cos tlumaczysz to nie pokazuj np.ze ktos mial wielkie kropki na twarzy:)

przez wizjera tez nie powinno sie patrzec...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No tak źle zrozumiałam, ja to w ogóle w ciąży chyba oddaję szare komórki dziecku, coraz mniej bystra się robię. Tak samo jak miałam problemy z wstawieniem suwaczka, kiedyś to bym takie coś w mig, z zamkniętymi oczami zrobiła :baffled:

A jak mój luby patrzył na wiewiórkę, a ja nie?
Kurcze rudzielec :-D
 
No właśnie na ten przesąd czekałam :-)

Dobra już luzuję, wiem, że to nie ma znaczenia.
Zabobony powstawały kiedy dawniej częściej umierały dzieci i można było to jakoś dopasować.
A ja tylko tak z ciekawości drogie panie :blink:

Poza tym mam straszną ochotę na cheeseburgera i frytki... :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja tez go parę razy wykorzystałam!!! hihihi

Uciekam do domu dziewczynki!
Jutro idę rano do gina przed pracą! Mam nadzieję, że usłyszę same dobre wieści!
Do jutra ciężarówki!!!!!!!!
Buziole!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry