reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
witam.....
cos znow czasu u mnie brak na BB :-(....jakos tak nie moge sie zebrac zeby posiedziec na dluzej,bo jak siade za dlugo to potem w chacie bajzel,albo obiad nie zrobiony....hi,hi.....

andariel,Leo super Facecik juz:tak::-)
Natt,blizniaki tez pierwsza klasa :happy:;-)

Alex,a ty tez pokaz swoich szkrabow nam....i powodzonka na operacji....
 
Juz po wszystkim, nawet nie jest zle ale do domu mnie jeszcze dzis nie puszcza. Brzuch boli troche, tzn te dziurki ale co najdziwniejsze najbardziej rwie mnie prawy bark. Mowili, ze moze byc taki efejt uboczny ale nie spodziewalam sie az tak, lupie jak porzadny reumatyzm. Dostalam wlasnie podwojna dawke morfiny, wiec pewnie zaraz odlece. Dzieki za kciuki, zamelduje sie jutro z hacjendy. Buziory :-)
 
hej alex! to już po wszystkim, teraz tylko prędka rekonwalescencja! dobrze kojarzysz - zmieniliśmy małemu imię niedługo po wyjściu ze szpitala, bo mi Adam nie pasował do niego (a poza tym imię to kojarzyło mi się z OIOM-em);
a Pimpi się nie przyzwyczaił już do swojego pierwotnego imienia? nie ma z tym problemu? no i chyba sporo było formalności, co?
zamelduj się jak się ockniesz, zdrówka!
 
2011-10-15 11.20.18-1.jpg22092011252_2.jpg2011-10-24 16.22.25.jpg2011-08-30 12.01.45.jpgMelduje sie jeszcze ze szpitala, zostawili mnie na dodatkowe badania, bo umieralam z bolu cala noc. Teraz juz lepiej, czekam na wypis.
Pimpi z imieniem nie mial zadnego problemu, bo w domu najczesciej nazywamy go Nunu (tak zostalo od czasu bycia w brzuchu) a on gadac teraz dopiero zaczyna, wiec luz. Zmiana imienia obywatela Wielkiej Brytanii zajmuje 5 minut -tyle trwa wypelnienie formularza przez internet a kosztuje 15 funtow -opcja drozsza, dokument wydrukowany na eleganckim papierze przychodzi poczta, za kazda dodatkowa kopie 1 funt extra. Opcja tansza, email, z ktorego samemu sie drukuje kosztuje 7 funtow. W formularzu podaje sie adres, stare imie, nowe imie I w przypadku dzieci imie matki I tyle. Zadnych dokumentow, nigdzie nie trzeba latac ani podawac przyczyny zmiany. Mozna to robic tyle razy ile sie podoba, bez ograniczen. Gorzej bedzie w Polsce, bo chce, zeby dzieciaki mialy tez polskie paszporty. Pimpi zreszta juz jeden mial.
Na zdjeciach jest moja dziatwa : Pimpi na treningu rugby, Mrowka Cocolino (Leo) z moja Ciocia Bodzia, ktora niedawno nas odwiedzila oraz bracia razem ;-)

Andariel gratuluje wyboru pieknego imienia :-) To Leo czy Leon czy Lew? Moj to Leo, chcialam najpierw Lew ale tu zbyt skomplikowanie by brzmialo ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Mamy
Jestem Mamą czerwcówką 2010 :-) i mam pytanie do Was czy chce którą sprzedać kombinezon zimowy po swoim maluchu? chętnie bym odkupiła + dodatki do kombinezonu :-) rozmiar 86 lub 92 dla chłopca. Mile widziany Wójcika.
Pozdrawiam
 
Alex, zdjęcia cuuudne!! A jaki czaderski wózek macie:)

Jagoda., zajrzyj na moje aukcje Allegro, miałam kilka kombinezonów, nie pamietam co jeszcze zostało, ale chyba jest jeszcze 1 Wójcik

Nasz dzień dzis urodzinowo-cmentarny. Jak co roku od 11 lat:)
 
alex to faktycznie super-szybka akcja z tą zmianą imienia:szok: tutaj prawo przewiduje zmianę do pół roku od urodzenia - bez podawania przyczyny, ale trzeba się osobiście pofatygować do urzędu; nasz jest Leon (urodził się na imieniny Leona);-)
ale synkowie podobni do siebie! no i niezły klocuszek z Waszego Leo jest już - 7 kg na 3 m-ce, wow!
to niech Cię już nie boli i wracaj do domu prędko!
 
reklama
Dzien doberek z lozeczka :-) W koncu sie wyspie I wyleniu****e do woli, malz wzial 2 tygodnie wolnego, wiec moge sie spikojnie wylegiwac ;-)
Cioteczki Rubi cos nie widze, czy wszystko u niwj w porzadku?

Andariel, Megaczka: Leonek I Oliwka tez cudni, gratulacje Mamuski! A najwazniejsze, ze zdrowiutkie maluszki :-)
 
Do góry