reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

witam

u nas sezon wirusów, biegunki, wymioty etc. masakra:no: nie mam na nic siły dobrze że Szymko to dzielnie znosi
byłam na wizycie u gin no i musze się pochwalić maleństwem, które tylko pomachało i odwróciło się do nas pupą:-D:-D:-D już pokazuje gdzie nas ma:-D:-D:-D

to nasze maleństwo
 

Załączniki

  • img053.jpg
    img053.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 33
reklama
jaka fajna fasolka malgos :-) widzę, że termin na 4.06 ;-) a dolegliwości ciążowe jakieś cię męczą? ;-)[/QUOTE]




dzięki, a dolegliwości.... nie miałam ich zbytnio w pierwszej ciąży i teraz też nie. no ogólnie to czasem jakiś zapach mi nie odpowiada, albo lekkie bóle.
no ale początki były kiepskie plamienia boleści, na szczęście już ustały(i oby tak do końca) i czasem łapię się na tym że zapominam o moim odmiennym stanie:-D
 
Małgoś ślicznego masz dzieciaczka :-)
Alex ale fajnie że jesteś :-D extra masz Chłopaków :-) i Leo jaki już duży :-) ja jestem ciekawa ile mój Klusek waży :-) kawał chłopa z niego już też. ciężko mi się go na jednej rece nosi więc pewnie trochę waga pokaże. za tydzien idziemy na szczepienie więc się dowiem ;-)
 
witam
widzę że i wy macie coraz mniej czasu na bb, to tak jak i ja więc czuję się co nieco usprawiedliwiona:-D u nas w miarę ok czuję się dość dobrze tylko mały coś przeziębiony ale myślę że wyjdziemy z tego i nie będziemy musieli korzystać z porady lekarzy
pozdrawiam was wszystkie no i pewno miłego weekendu
 
CZeść Dziewczyny!!!!
Zaflądnełam żeby zobaczyć choć troszke co u Was i napisać jak u mnie.
No więc już 35tydz ciąży mało zostało i mam nadzieje że urodze przed świętami!!Wczoraj byłam u lekarza maluszek zdrowy waży 2500 bardzo ruchliwy.Ja mam rozwarcie wewnętrzne na 1,5cm musze leżeć bo skurcze pomimo brania fenoterolu nie ustępują-a jak byłam 3 tyg. temu w szpitalu i dali mi kroplówke na powstrzymanie skurczów to bardzo źle się czułam i stwierdzili że dla mnie to tylko tabletki które marnie działają.... musze więc jakoś dotrwać do 12 grudnia bo wtedy wizyta i zapadnie decyzja czy już będę mogła odstawić tabsy i bym chciała urodzić 17-18 grudnia-hehe pomyślicie że szurnięta date sobie wybrała :-p....
Tomek rośnie łobuz mały ale ogólnie to wszystko oki.Mówi coraz więcej stara się zdania jako takie układać.Ma chopla na punkcie traktorów kombajnów itp....no i uwielbia malować i rysowac no po swojemu ale jak siadzie to z godzine może tak bazgrać...jest bardzo uparty,jak mu coś nie wychodzi to krzyczy kuwa czego oczywiście nie musze tłumaczyć-i nie wiem z kąd mu się to wzięło bo przeciez nikt w domu tak nie mówi.....Wychodzą mu teraz ząbki 5 jeszcze tylko ich na dole nie ma i troszke marudny jest...
No to tak ogólnie tyle u mnie,już bym chciała sie rozsypać bo męcze sie straszliwie ale dużo już nie zostało więc super!
Wszystkim ciężarówkom życzę zdrówka i uważajcie na siebie!!!!!
Dzieciaczkom dużo uśmiechów i też zdrówka żeby te jesienno zimowe dni nie przyniosły zarazków!!!
BUZIACZKI ŚLE WSZYSTKIM!!!:-)
 
reklama
Do góry